Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Néhány napja volt egy álmom,...

Néhány napja volt egy álmom, mit jelenthet? Többi lent!

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy haldoklok. Olyan valóságosnak tűnt, hogy nem hagy nyugodni azóta sem. Amire emlékszek belőle: A szobámban voltam, meg volt ágyazva. Gyengének éreztem magam, lassan, vontatottan tudtam csak sétálni. És volt egy pohár víz az íróasztalomon, de alig volt erőm hozzá, hogy felemeljem. Éreztem és tudtam, hogy meg fogok halni. Ezt tudták a szüleim is, de úgy tűnt mintha elengedtek volna és nem érdekelné őket. Apa vett egy fényképezőgép szettet, hogy minden pillanatot megörökítsen az új fiú gyerekéről, akivel anya terhes volt. És olyan flegmán legyintett apa, hogy mindjárt vége lesz, meg hogy kár erőlködni meg ilyesmi. Ööö ennyire emlékszek belőle..Nagyon rossz volt!! Kérlek segítsetek! Mit jelenthet ez?

2016. ápr. 30. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy szerelem közeledtét jelezheti, nekem ez a véleményem. Légy figyelmes, mert ugyanakkor könnyen szem elől is tévesztheted. Neked kell kezdeményezned, de ebből egy mély kapcsolat bontakozhat ki. Ha pedig van párod, akkor figyeljetek egymásra, mert bármelyikőtök fejét el tudja csavarni a semmiből jött idegen!
2016. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segítettél!:)
2016. máj. 1. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Az álmokban MINDENT átvitt értelemben kell nézni! Ez fontos ;)
2016. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!