Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy zöld szemű férfival...

Egy zöld szemű férfival álmodtam, de nagyon kusza álom volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egy zöld szemű férfi volt az álom végén, ami amúgy tényleg elég bonyolult volt, mert az elején még a párommal teljesen véletlenül kikerültünk a reflektorfénybe (média), pedig csak valakit meg akartunk látogatni.

A végén ez a pasas, várt rám gyakorlatilag valahol, ha minden igaz valami komoly kapcsolatot akart volna, de nem taperolt meg ilyesmi. Csak átöleltem meg ő is, az apukájáéknál voltunk talán. Valami vonatnak is volt szerepe, most hirtelen nem jut eszembe.

S mondtam neki, hogy ha tényleg ezt akarja tőlem, akkor jó h végre átöleljük egymást. Valahogy szóba került a szexualitás is, de csak mert tényleg annyira komolyat akart, hogy én ijedtem be, mi van, ha az nem megy én meg lekötöm magam.

Köszönöm NAGYON a válaszokat előre is!



2016. máj. 17. 06:35
 1/2 A kérdező kommentje:
S a végén sajna felébredtem.
2016. máj. 17. 06:36
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennek két jelentése lehet:

1) nem elégít ki elég gyakran a pasid, és szexhiányod van

2) éjjel álmodban a nunidat birizgálta, ezért álmodtál ilyet

2016. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!