Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mitől és vagy mit jelent?

Ez mitől és vagy mit jelent?

Figyelt kérdés
Álom az álomban,nagyon élethű felébredés után mindenre emlékszem és érzem azokat az érzéseket amit az álomban és ha rosszat álmodok(a szobámban történnek az események) azt hittem felkeltem nézem a kezem,látom hogy ökölbe van,felakarom emelni teljesen erőlködök és úgy érzem lebénultam és nagyon megijedek és hirtelen tényleg felébredek a kísértet eltűnik és tudok mozogni.

2016. máj. 20. 09:31
 1/1 Brigitte_Eerie válasza:

Bevallom őszintén először nem tudtam eldőnteni, hogy mi is a problémád, kérdésed. Szóval, ha nem jót felelek meg, akkor elnézést kérek.


Velem ilyen 'álom az álomban' dolog akkor esik meg, mikor nagy döntések előtt âllok, mikor nem tudok dönteni. Vagy mikor olyan mellett döntök, ami mások szerint nem helyes. Szóval szerintem ezeknek az álmoknak a kétely az oka. Ebben a hitemben megerősít az álmoskönyvem is, csak még hozzáteszi azt is, hogy erkölcsi és vilâgnézeti kérdésekkel függ össze, tehát,ha ilyenekről gondolkodsz.


Ha ijesztő a szellem, akkor valószínűleg félsz attól, hogy rossz döntést hozol,ha nem ijesztő, akkor biztos vagy abban, hogy a jót teszed, csak a környezeted nem hisz neked.


Remélem tudtam segíteni. :)

2016. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!