Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha fogorvos...

Mit jelent az ha fogorvos akarta volna kihúzni a fogam, de nem sikerült neki, nem jött ki? (Álom)

Figyelt kérdés
Talán valami olyan amit elkéne engednem, csak nem akarom, de mi lehet az? Jelenleg nem tudok olyat az életemben, amiről tudom, hogy elkéne engednem, mégsem sikerül.
2016. máj. 24. 14:53
 1/4 anonim válasza:

Hát az ilyent nem tudom, de hogy az ellenkezője, fogorvos nélkül rossz ómen, azt már igen. Magyarán itt arra gondolok, ha magától kihullik a fogad, akkor a közeljövőben egy családtagod meghal. Anyukánk halála előtt, az idősebbik bátyám ezt álmodta.

Ez lehet valami pozitívum, hogy valaki sokáig fog élni akár, de nem tudom, nem vagyok álomfejtő.

2016. máj. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. máj. 25. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy Te vagy a Sebezhetetlen! Óvakodj a kerekesszékes Samuel L. Jacksontól!
2016. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az álmok a vágyakat, vagy a félelmeket "mutatják" meg. Lehet, hogy attól félsz, hogy egy fogorvos fájdalmat okoz neked...
2016. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!