Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat álmodok azzal a fiúval aki tetszik nekem,valószínűleg azért mert teljesen kétségbe voltam esve hogy feladjam-e vagy sem vele kapcsolatban.A minap azt álmodtam hogy szakadó esőben,ülök egy szép zöld legelőn egy kopár fának támaszkodva,és megállás nélkül sírok.Majd körém gyűlt egy farkas falka,és a legnagyobb farkas odajött hozzám és azt mondta:ne aggódj,ő is szeret téged. Ekkor abbahagytam a sírást,felnéztem a farkasra és kitisztult az ég is.Szerintetek ez csak egy afféle vágyálom,vagy a tudatalattim akar üzenni valamit?

2016. máj. 28. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:

A vadállatok rendszerint az ösztöneinket jelképezi.

Jellemző történet:

Az idős indián mesél az unokájának.

Minden emberben lakik egy jó,és egy gonosz farkas.Melyik fog uralkodni az emberben?

........

Az,amelyiket etetjük.

2016. máj. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!