Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában olyan álmaim...

Mostanában olyan álmaim vannak ahol 4vagy én ölelek meg hirtelen egy idegen embert vagy ő engem Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Mostanában a valóvilágban nemtörtént hasonló dolog,filmet se néztem amibe ilyen történt volna.

Néha vannak fura álmaim ezért elkezdet érdekelni az álomfejtés.


2016. júl. 9. 16:40
 1/1 anonim válasza:

Az álomfejtés hülyeség. Az álmokban általában olyan dolgokat csinálsz meg, amit a valóságban nem mernél és az agyad így próbálja ki, hogy mi történne ha...

Pl.: Elhívsz randira valakit akit a valóságban nem mernél vagy ahogy veled történt megölelsz egy idegen embert. Mondjuk, hogy rémálmod volt és azt álmodtad, hogy kisérteties ordítást hallasz egy elhagyatott épületből és bemész. Nem ismerlek de gondolom a valóságba se mennél be egy ilyen helyre. Valószínűleg ez az oka.

2016. júl. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!