Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez, ki ez? Egyfolytában...

Mi ez, ki ez? Egyfolytában egy idegen srác van az álmaimban és tanácsokat ad egy-két ügyben. Olyan, mint egy legjobb barát, de csak álmomban ismerem.

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy az agy csak olyan emberekkel, helyekkel almodik, amivel mar talalkozott, igy meg tudta jegyezni. Fogalmam sincs, hol lattam őt és hogy ismerem-e. Az agyam üzenne valamit rajta keresztül? Kicsit azért ijesztő ez. Álmaimban nem tudok beszélni, max orditani, vele viszont folyékonyan megy. Ha van valaki, aki ért ezekhez/talalkozott mar ilyennek, segítene?

15L ha szamit ez egyaltalan.



2016. júl. 25. 01:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Most komolyan. 15 eves vagyok, nem csak vele, senki massal nem akarok lefekudni. Feltettem egy normalis kerdest. Ha nem tudod a valaszt, nincs KOMOLY hozzafuznivalod, kerlek, ne is fozz hozza semmit:) egyebkent meg nem ismerem, csak egy ember, egy ember, akit az agyam megjegyzett es valamiert beleepult az almaimba. Miert kell manapsag rogton a szexre gondolniuk az embereknek?
2016. júl. 25. 02:14
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Ő az? [link]
2016. júl. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ő a tanácsadód! Ébren is tudsz vele beszélni, ha elülsz, becsukod a szemed, ellazítod a tested. Teremtsd meg a környezetét! Ő ott lesz, ha szükséged lesz rá, kérdéseket tehetsz fel neki, válaszolni fog.
2016. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, ezt a cikket nem rég olvastam én is.

Lehet, hogy a szellemi vezetőd.

2016. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ő az, de a helyzet ugyan az. Köszönöm az eddigi válaszokat, várom őket továbbra is.
2016. júl. 25. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Az"idegen srác"a te egyik éned.

Minden ember folyton kommunikál önmagában,amint döntéseit mérlegeli.A mérlegeléshez kell legalább egy érv,és egy ellenérv.Hogy melyik bír nagyobb súllyal,azt döntjük el.

Jó esetben hagyjuk ezt önmagunkban működni folyamatosan.Némelyek bedugják a fülüket zenével,zörejekkel,hogy ne kelljen szóbaállni önmagukkal.Ők elhidegülnek önmaguktól is.Elméjük kiszürkül.

2016. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És akkor most az jó, hogy álmomban beszélgetek magammal? Ez kihat egyáltalán pozitívan, vagy akár negatívan rám?
2016. júl. 28. 22:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindaddig ez csak jó,,amíg a másik énenet nem érzed,gondolod egy másik személyiségnek,valós lénynek.
2016. júl. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!