Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha álmodban...

Mit jelent az ha álmodban szerelmes vagy és miután felkelsz ugyanazt érzed a fiú iránt (és csókolóztál is vele) akit nem is ismersz?

Figyelt kérdés
Tegnap azt álmodtam hogy találkoztam egy új közösséggel ahol találkoztam ezzel a fiúval is.A nevét is tudtam meg minden mondjuk mostmár nem emlékszem rá.Aztán szivattak minket a többiek hogy nem merünk csókolózni.Erre mi csókolóztunk.Ezek után külön mentünk és ismerkedtünk.Nagyon szimpatikus volt és egyszerűen beleszerettem,nagyon jól éreztem vele magam álmomban.Mit jelent ez?

2016. aug. 4. 15:48
 1/4 anonim válasza:
nekem akkor szokott ilyen lenni, mikor durva szingliségben és szeretethiányban szenvedek 😁
2016. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
én álmomba szerettem bele egy fiúba akit azelőtt is ismertem de sosem érdekelt. Keringőztünk a vonatállomáson, és amikor reggel felkeltem furcsa érzésem támadt, nem voltam benne biztos hogy ki ő, pedig ismerősnek tűnt. Aztán megláttam az iskolában és azóta könyékig bele vagyok esve, furcsa. Főleg hogy abszolút nem olyan fiú akik tetszeni szoktak, és az álmom előtt 100%-ig hidegen hagyott.
2016. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később majd megismerkedtek és jóóól felforgatja az életedet :)
2016. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lehet hogy igazatok van lehet hogy szeretet hiányom van vagy majd a jövőben felforgatja az életemet.😂 És a te álmod is érdekes 2.válaszadó.Nekem egyszer volt meg egy almom csak abban ismertem a fiut es utaltam is de aztan az alom utan tetszeni kezdett ami nagyon furcsa tenyleg...🤔
2016. aug. 4. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!