Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban én voltam Dél-Korea....

Álmomban én voltam Dél-Korea. Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Nem fogyasztottam alkoholt az eset előtt.

2016. aug. 18. 22:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Annyira jó lenne, ha válaszolnátok.
2016. aug. 18. 23:11
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Te vagy a modern Kim Jeong Un.
2016. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-es, az Észak-Korea lenne.


Kérdező, hogy lehet valaki egy ország?! Még álomban sem tudom ezt elképzelni, maximum nagyon metaforikusan, de biztos azért, mert nem próbáltam még semmilyen kemény hallucinogén drogot...

2016. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ, jelent e számodra valamit Korea? De szerintem csak mélyebb benyomást keltett benned egy koreai film, egy hír, egy cikk, amit elolvastál, ilyesmi.

És hogy érted azt, hogy te voltál Dél-Korea? Kifejtenéd, ez érdekes?

2016. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kellemetlen,szorongó érzés fogott el, Észak-Korea miatt. Ott volt szorosan mellettem, az egyetlen, akivel érintkeztem, az ellenségem. Mint amikor az osztályban a legelviselhetetlenebb ember mellé ültetnek, és nem tudsz szabadulni tőle. És pont azon gondolkodtam, hogy miért pont rám jutott ez a sors, hogy Dél-Korea vagyok. Az imperialista barátaimtól pedig elválasztott a tenger, kiabáltam nekik, válaszoltak, hallottak engem, de mégis csak az ellenség volt közel. Rossz volt.
2016. aug. 19. 11:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó, oké, ez így leírva egész szépen hangzik, de nem túl képszerű... bocs, vizuális típus vagyok... tehát ezt úgy kell elképzelni, hogy te emberi alakban voltál, és Észak-Korea is, aki egy nagyon ellenszenves ember képében jelent meg?
2016. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lol, mint a Hetalia című animében? :P Izgi lehetett...
2016. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Szimbolikus, már-már túlzottan is az.

Ha ez valóban egy álom volt, akkor a fenti magyarázatoddal lényegében meg is válaszoltad a saját kérdésedet.

A Nap sugaraiban fürdőzve az ég felé törő virágszál, tüskés bozóttal körülvéve, melyektől azonban mégsem szabadulhat teljesen, hiszen egyazon föld táplálja őket.

2016. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
semmit
2016. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!