Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha visszatérően azt álmodom,...

Ha visszatérően azt álmodom, hogy nő létemre péniszem van, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen. Eddig csak egy emberrel beszéltem róla, aki régen gyakran álmot fejtett, de neki sincs ötlete.

Nem szeretném még egyszer megálmodni, szóval szeretném tudni, mi idézheti ezt elő.

Előre is köszönöm.



2016. aug. 21. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Le kell vágni.
2016. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az ember mindig arról álmodik, amilye nem lehet


Spirituál szakértő/álomfejtő/villanyszerelő

2016. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De az emberek általában arról álmodnak, amire vágynak, én viszont nem vágyok péniszre!

Más ötlet esetleg?

2016. aug. 21. 20:52
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy tetszik neked a ferfi szerepkor vagy vonzodsz a nokhoz vagy netan hianyzik egy ferfi az eletedbol.

Amugy az almaidban mit csinalsz a "peniszeddel"? Szexelsz vagy csak van es kessz?

2016. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nézegetés tükörben, megfogás... De ez miért fontos?
2016. aug. 21. 21:05
 6/13 1+1 = -666 ***** válasza:

Az emberek a napközben összegyűjtött kép és hanganyagok véletlenszerű összekeveréséről álmodnak, nem arról, amire vágynak.

Tegnap azt álmodtam, hogy valaki csöngetett, ajtót nyitottam neki, aztán egy M4-essel szitává lőtt. Hidd el, nem vágyok erre..

2016. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azt írtam, hogy ÁLTALÁBAN a vágyainkról álmodunk.

Nem vagyok leszbikus, se semmi egyéb, mégis már többször álmodtam magamnak péniszt. És ez feszélyez.

2016. aug. 21. 21:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem hianyzik egy ferfi esetleg az eletedbol?
2016. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mint minden nőben, benned is van némi maszkulinitás, ami a pénisz képében ölt formát. Természetes esetben a személyiségre mindkét jelleg hat, de a nőknél a feminin, a férfiaknál a maszkulin jelleg dominál. Azonban vannak, akik saját nemük jellemző jegyeit felerősítve próbálják formálni személyiségüket. Ilyenkor az eltérő nemi jegyek háttérbe szorulnak, ami -bármilyen meglepő is- rendellenes állapotot idéz elő a tudatban.

A rendszeresen visszatérő kép tehát a benned levő ,,férfi'', akit talán kissé elnyomsz mostanában.

2016. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A pénisz, a férfiasság megtestesítője.

Gondolom kezdesz, "erőssé" válni, ami alapvetőleg férfi vonás.

Vasakarat, erős kiállás, ezekre gondolok.

De ez csak egy felvetés.

2016. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!