Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a vonatsinek mellett sétáltam egy középkorú,nagyjábol 40-50 év körüli férfival akit még soha életemben nem láttam. Nagyon kétségbe volt esve és meg akart halni. Én próbáltam róla lebeszélni de nem ment. Aztán jött a vonat és elé ugrott de tul élte. Már nem emlélszem hogyan azt hiszem elvétette az ugrást és nem ütötte el a vonat vagy mi

Ezután biztosra akart menni úgy hogy lefeküdt a sinekre egy elágazásnál vagy mi az. Én probáltam felrángatni onnan de nem meng mert megmozditani sem birtam. Utá már csak a vonat dudálását (vagy mit) hallottam és talán pár méterre lehetett tőlünk amikor...felébredtem. Pontosabban a párom ébresztett fel hogy megjött amiert még hálás is vagyok neki mert semmi kedv nem volt látni az álmom további részét. Szerintetek miért álmodtam ilyet? Ki lehetett az az ember? Van ennek valami jelentése?



2016. aug. 24. 08:37
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom ér-e bármit is amit írok de szerintem az álmokba nem kell belemagyarázni semmit.Mindenkinek vannak szép és borzalmas álmai is.Van amikor ez jut van amikor az.Nekem sok borzalmas álmom volt de sose gondoltam rá miért csak próbaltam elfelejteni ami megy is ha nem kattog rajta az ember:)
2016. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A vonat az álomban gyakran a sorsot jelenti, tehát ahogy az életünk halad a medrében. Érzed magad tehetetlennek valamilyen fontos dologban az életedben? Lehet hogy valakinek segíteni próbálsz, de nem tudsz igazán? Ilyesmiken gondolkoznék. Általános válaszok egyébként nincsenek, mindenkinek kicsit másként üzen a felsőbb énje, és nem is minden álom bír jelentőséggel.
2016. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A segítő jószándékodat nem mindenki fogadja el.
2016. aug. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!