Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban csókolózás az exemmel?

Álmomban csókolózás az exemmel?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve párkapcsolatban élek de mostanában nem érzem magam boldognak. Már kétszer szakítottunk de újra összejöttünk. Az exemmel három hónapig voltunk együtt de nagyon szeretem még most is, amúgy nagyon sokan mondták ránk hogy mi lennénk a tökéletes álompár ami be is bizonyodott mikor együtt voltunk. Csak egy idő után már nem nagyon keresett engem és zavart hogy nem foglalkozik velem és közben jött a mostani barátom is és ezek miatt szakítottam vele. Amúgy minden héten találkozunk, nem nagyon tudom elkerülni. Haragszik rám a szakítás miatt de anyukám szerint én kellenék neki :/

Akkor most mi van?

Nem sokszor álmodtam vele, csak most azt hogy csókolózunk nem is egyszer meg a másik álmomban pedig a segítségemre sietett amikor ki voltam borulva. Valaki tudna segíteni hogy ezek mit jelentenek?



2016. aug. 28. 15:35
 1/2 anonim válasza:
Még érzel iránta valamit, sajnos ez egyértelmű. Velem is ez van.:(
2016. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, mostmár számomra is eléggé egyértelmű hogy mi is van :(
2016. aug. 30. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!