Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ma este azt álmodtam hogy az egyik barátomtól jöttem hazafelé de egy teljesen másik úton ez az út elhagyatott volt és keskeny körülötte a búza akkorára nőtt hogy nem láttam el fölötte.Este volt nem láttam semmit csak mentem haza ezen a rossz úton egyszer egy kutya morgását hallottam meg de tovább mentem megint hallottam és ekkor egy nagy fekete kutya ugrott ki a búzából és elkapta a lábam hiába ordibáltam segítséget kérve nem hallhatta senki de próbáltam kiszabadulni és sikerült is kétszer harmadjára mikor rám akart ugrani két lány jött elő a semmiből az egyik feltartotta a kutyát a másik nekem segített.Amelyik a kutyát tartotta fel annak elharapta a torkát a kutya a másikkal próbáltunk elfutni és ilyenkor felébredtem egy bagoly sipákolására

2016. szept. 4. 04:17
 1/4 anonim ***** válasza:

,,Ébrenlét alatt a külvilág ingerei tudatunk kognitív szférájára hatnak. Az új információk feldolgozása, rendszerezése csak úgy válik lehetségessé, ha agyunk ismét befogadóképes lesz.

Az álomlátásos alvás szerepe a kognitív szféra visszarendeződésében keresendő. Valószínűleg ilyenkor dolgozzuk fel a miket ért érzelmi hatások és értelemmel bíró információk jelentős részét. A regenerálódás után agyunk kognitív szférája ismét felvevőképes lesz."

Az álmoknak semmi jelentésük sincs. Ne próbáld benne az értelmet keresni, mert az lesz a vége hogy egy elborult világképpel rendelkező, valóságtól elszakadt ezobubus lesz belőled.

2016. szept. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindazok,akiknek értelmes elméjük van,értelmes álmokat álmodnak,de azok nem a realitás,hanem-rendszerint-szimbólumrendszerben dolgozzák fel azt,amit reális agyunk képtelen volt feldolgozni.


Néhány általad álmodott szinbólum:


járatlan út-szokatlan életút

kutya:a hűség,ösztönök

lány-nő

menekülés-üldözöttség érzés

ébredés-menekülés az álom elől

2016. szept. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek
2016. szept. 5. 07:04
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es ez mind igaz az életemre
2016. szept. 5. 15:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!