Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha én es a...

Mit jelent az ha én es a barátnőim egy sötét, kis szobában voltunk de a masik osztálytársam a többiekkel egy hatalmas fényes szobában volt?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 20:28
 1/5 anonim válasza:
Nem értem a kérdést. Ezt álmodtad vagy mi?
2016. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol volt jobb és miért? Mi történt?
2016. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor teljesen kifejtem nektek :)

Egy szerintem nem lényeges dologgal kezdődött de azert leirom. Ugy kezdődött az egesz, hogy egy receptet kerestem es elkészítettem (fetasajtos csirkemell falatkák, salátával:) (életembe nem Hallottam ilyen kajarol)) utana pedig ott termett 2 barátnőm, es tudni kell hogy ok az ilyen bff-eim es csak bennük tudok megbízni. Egy kis, gyertyafényes szobában voltunk es kicsit sötét volt. Eszegettuk a kaját amit csinaltam, de észrevettem hogy ez igy eleg száraz és eszembejutott hogy kéne valami öntet is rá, ezert kimentem a konyhába. Mikor megerkezdtem, lattam meg egy baratnomet, ket fiú osztálytársammal (tuttommal ez a barátnőm féltékeny ram de én is ra, mert sokszor kihagy programokból mé ilyesmi). Valamiért anyukám is ott volt. Ez a konyha ahol ők ettek es vigan beszélgettek, nagyon tágas es fényes volt. Utana visszamentem a bff-eimhez. És Ennyi lenne a lenyeg, utana ilyen kevert baromságok voltak h ilyen minecraftos biomban voltunk meg hasonlok :D ....

2016. szept. 16. 20:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja es igen. Álmodtam. (utolag Bocsi az ékezetek miatt, csak telorol vagyok)
2016. szept. 16. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
semmit
2016. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!