Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vannak-e jósálmok?

Vannak-e jósálmok?

Figyelt kérdés

Ha vannak,milyen jellegűek?

Mit jelent,az önmagát beteljesítő álom?

Az álmaink zöme hol születik,elménkben,vagy valami ismeretlen entitástól?



#álom #jósálom #önmagát beteljesítő álom #jobb agyfél #idegen emtitás
2016. szept. 15. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Olyat többször tapasztaltam hogy álomban telepátiával jól érzékeltem valamit. Mivel a telepátia az agy nyugodt állapotában hatékony.

Egyszer éjjel álmomban tehervagonokban egymás mellett ülő katonákat láttam akiken gázálarc volt és abból meg gégecső jött ki és valószínű oxigénpalackhoz kellett hogy csatlakozzon. Mind rémült volt. Riadó szirénát is hallottam. A hideg kirázott tőle reggelre olyan ijesztő volt az egész. Ekkor még nem tudtam mit jelent. De egy időre rá értesültünk róla hogy Csernobilban reaktor baleset történt. Az álom pontosan azon az éjjelen volt amikor a baleset bekövetkezett, azért tudtam meg később mert először eltitkolták a világ elől. Akkor álmomban még a baleset okát is érzékeltem, vagyis azt amit itthon is számtalanszor tapasztaltam, hogy a kommunista vezetők ész nélkül értelmetlen parancsokat adtak a beosztottaknak mert élvezték hatalmukat. Később beigazolódott hogy valóban túlterhelési utasítást adott a beosztottjainak egyik baromagyú.

Több olyan álmom volt amikor telepátiával ugyanígy érzékeltem a jelent vagy mások gondolatait. Mert ez sem jósálom volt hanem a jelent érzékeltem, amikor megtörtént.

---

Önmagát beteljesítő álom:

Az egyiktől a mai napig meg vagyok döbbenve. Fősuli vizsgán keményen szívatták egy nehéz tantárgyból a hallgatókat, ráadásul vastag könyvet kellett volna megtanulni. De én nem tettem. Hanem hajnalban felébredtem és rutinos mozdulattal kinyitottam a könyvet három helyen, látszólag véletlen helyeken. Az ott található ábrát és fél oldal szöveget figyelmesen elolvastam. Majd olyan nyugodtan mentem el vizsgázni mint aki olvasóterembe megy újságot olvasni. A vizsgán meglepő gyorsasággal kihúztam a három tételt. Meglepetésemre mind a háromra pontosan azt kellett válaszolni amit hajnalban elolvastam. És ami "borzasztó" volt, meg sem ijedtem magamtól hogy mi a rossebet csináltam, mint ha mindennapos esemény lenne az ilyen telepátia féleség. Amúgy ezt gyakorolhattam jóval előtte mert utcai borítékos sorsjegyet vettem ugyanígy megérzésre. Az első négy alkalommal nyertem is egy nagyobb összeget, lehet hogy az volt a legnagyobb összeg a többi között. De ideges lettem és az utána húzottak már nem nyertek vagy pedig nem is volt köztük több nyerő. Az árusító nőnek a képét még ma is látom magam előtt, akkora szemekkel nézett mint valami ufonauta. Azóta nem vettem a mai megfelelőjéből a kaparós sorsjegyekből, azt hiszem azért mert nem érzem hogy nyerő lenne köztük vagy pedig nem vagyok kellően ellazulva ahhoz hogy ismét sikerem legyen.

Mindez a telepátiával lehet kapcsolatos. Ahhoz meg kellő ellazultság kell hogy sikeres legyen. Ha az megvan akkor az agyunk néha olyan egyértelműen látja a dolgokat mint ha a szemünkkel látnánk. De nem könnyű ezt az ellazulást elérni.

2016. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem gyakran vannak olyan álmaim, amikben szerepelnek olyan emberek, akikkel rég nem találkoztam pl., vagy már nem igazán részei az életemnek, és olyankor szinte mindig találkozok az illetővel másnap. Nagyon fura jelenség ez, de gyakran tapasztalom.

Utolsó kérdésedre reagálva én úgy tudom, hogy elméletielg az álmokban dolgozza fel a tudatalattink mindazt, amit egy nap során tapasztalunk. Viszont ez nem magyarázza meg az ilyen jósálmokat... tehát hibádzik.

#1-es válaszoló...szinte libabőrös lettem, mikor a Csernobilos álmodat olvastam :O

2016. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olyan telepatikus megérzésem nekem is volt sokszor,mint EX barátnőmmel,akit 8 éve nem láttam,semmit nem tudtam róla,s egyszer-tanítás közben- beugrott egy villanásra,és sokáig rá gondoltam.5 nap múlva megérkezett a levele.Akkor írta,amikor bevillant az emékképe.


Érdekelne,a testünkben,közeli hozzátartozóin testében,lelkében lezajló káros folyamatok(betegségek,krízisek)jelzései álmainkban,megérzéseiben.Van ilyen?


Az "önmagát beteljesítő álom",egy olyan nagyhatású álom,amely jóserejében nagyon hisz az álmodó,és ezért minden idegszálával-tudata mélyén-annak beteljesedését munkálja.(pl.Megálmodom,hogy én leszek a főnök,a azután mindent úgy intézek,hogy eltakarítsam a régit,és behízelegjem magam a többi döntéshozónál.)

2016. szept. 17. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, vannak, Hanns Kurth, egy német pszichológus igaz álmoknak nevezi őket. Példát is hoz rá, egy olasz szépségkirálynő esetét, aki azt álmodta egyszer, hogy a repülőgépe hegynek ütközött. De valami oknál fogva nem hallgatott az álomra, és tényleg bekövetkezett a baleset, a gép, amin utazott, lezuhant az Appenninekben.
2016. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen.Sokszor,a szervezetünkben lappangó betegségekre is vannak álombeli jelzések,vagy szeretteinkben történő kríziseket is megálmodhatunk.
2016. okt. 22. 19:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!