Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kisebb koromban volt egy...

Kisebb koromban volt egy nagyon sokszor visszatérő álmom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Most 18 vagyok. Kb. 10-16 éves koromig havi szinten álmodtam ezt és mostanság eszembe jut. Szeretném tudni, hogy mit jelenthet.

Az álom az volt, hogy én tartok egy fonálból felcsavart hatalmas golyót, ami összenyom. Álmomban is tudtam, hogy maga a fonál puha, könnyű és kellemes számomra, de mégis hatalmas mennyiségben összenyom, "megöl". Mindig kirázott a hideg, mikor ezt álmodtam és olyan "nyomott" érzésem volt, mikor felkeltem, mintha tényleg összenyomott volna.

Mire gondoltok, mit jelenthet?



2016. okt. 2. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

néha sokat szenvedsz az igényeid, elvárásaid miatt, de amúgy az könnyü és boldoggá tesz téged, ráadásul mivel már nem álmodod ezt, igy már nem aktuális

fonál=tapasztalatok

golyó=rendetlenség, káosz

nehéz=lehangoltság

2016. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A visszatero almokat az ido mulasaval (es az almok elmulasaval) lehet a legjobban megvizsgalni es egy kis onismeretre is szert tenni. Es szerintem az ember maganak tudja a legjobban megfejteni az almokat, csak a megfelelo kerdeseket kell tudni feltenni.

Vizsgald meg, hogy milyen hatasok ertek azon idoszak alatt. Mi az, ami akkor aktualis volt, de ma mar nem az? Valami olyan dolgot keress, ami mondjuk kis mertekben oromet okozott, de nagy mertekben teljesen elnyomott. Lehet ez egy tanar, vagy maga a tanulasi elmeny, vagy apud uj akkori baratnoje. Az is lehet, hogy a barataid jelenletet erezted ilyennek, de lehet hogy meginkabb globalisan kell gondolkoznod ezen, vagy esetleg kevesbe globalisan. (gondold vegig, ezek csak peldak, de nem nagyon akarom bemagyarazni. ezt neked kell tudnod)

Asszocialhatsz is, hogy a fonal lenyegeben mit jelent neked. Milyen elmeny jut eszedbe az almon kivul a fonalrol. Az az elmeny milyen korulmenyek kozott zajlott, kik voltak ott? Mindig egy forma szinu a golyo? Milyen korulmenyek juttattak el oda, hogy a fonallal talalkoztal? stb...

2016. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!