Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelentenek valamit ezek az álmok?

Jelentenek valamit ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe már lassan fél éve szerelmes vagyok, sehogy se tudom kiverni a fejemből, minden nap csak rá gondolok, az utcán is gyakran azon kapom magam hogy csak őt keresem stb... Az utóbbi egy hétben minden este csak vele szoktam álmodni, es még sose álmodtam ilyen hosszúakat élénkeket és szépeket. Pl az egyikben valahogy indiába kerültünk, életem legszebb álma volt, olyan volt mintha napokig tartana, és olyan valóságos, hogy meg se fordult a fejemben hogy csak álom. A másikban egy őszi erdőben sétáltunk, ez is ugyan úgy telt mint az előző, de ezek után a legkülonbözöbb helyeken jártunk. Jelentenek ezek valamit?

2016. okt. 24. 19:31
 1/2 anonim válasza:
Szerintem normális hogy ha valaki szerelmes akkor csak az adott személyre gondol.Én nem nagyon hiszek az álomfejtésekben,szerintem ha valamire vagy valakire sokat gondolunk előbb utobb ő fogja ki tölteni gondolataink nagy részét.
2016. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Természetesen jelent valamit,mégpedig azt,hogy tetőtől talpig szerelmes vagy a hölgyeménybe.


Ha beteljesülnek álmaid,és tiéd lesz a nagy Ő,ezek a csodás álmok meg fognak szünni,esetleg átalakulnak rémálmokká.

2016. okt. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!