Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Aki fél ne olvassa! A kaszásró...

Aki fél ne olvassa! A kaszásról álmodtam!? És a halálaimról?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy egy kis boltban voltam a barátnőmmel, ahova bejött egy fekete ruhába öltözött faszi. Ekkor megfagyott a levegő, mindenki arrébb rohant az útjából. A polc másik oldalán ez a férfi állt. Hirtelen átnyúlt felette, és megsimogatta a fejem. Kifutottunk a boltból, mire a barátnőm elmondta hogy ő a savkaszás volt, és ha valakire rálehell az halálra van ítélve. Erre elkezdtünk még jobban futni, de észrevettük hogy követ minket. Bementünk egy ismeretlen városrészre valami olyan helyre ahol még sosem jártam egy házba. A másik lbm is ott volt, mondta törjünk be abba a házba a pénzből szálljunk fel egy buszra. Ekkor kijött a házból egy nő, és bejött a kertbe a kaszás. Elmondta hogy meg fogok halni, és adott egy karórát, hogy 2 órám van hátra. Az ő háza volt, az ő felesége a kutyájával. Megkínált szörppel, megkérdezte az utolsó kívánságom, mondtam egy kutyát szeretnék. Varázsolt egy kutyát, beszélgettünk. A barátnőim eltüntek, nem féltem. Élveztem a társaságát. Még volt másfél órám. Meg akartam ölelni, vágytam egy ölelésre. Neki is mondtam. Azt mondta ha megölelem egyből meghalok, de őt megszabadítom a savkaszásságtól. Meggöleltem és meghaltam. Vágytam egy ölelésre bármi áron. Anyu felkeltett.

Azóta ha valaki halállal ilyeszteget, úgy gondolom ez egy olyan fogalom amely nekem egy pozitív szeretetet jelent. Isten magához hív, menni kell. Nem félek a haláltól, de nem becsülöm alá. Van akinek öröm, van aki élne még. Minden nap eszembe jut ez az álom, és egyre több dolognak a miértjét értem meg belőle.

Ma egy másikat álmodtam: anyuval bementünk egy halottas házba éjszaka. Leültünk a kápolnába. Egy félhulla énekelt nekünk. Tetszett, pedig valami hátborzongatót énekelt. Kaptam egy papírt amin az ált hogy kérek e altatást. Mondtam igen. Erre egy olyan dolgot éreztem mint még soha. Könnyed voltam, súlytalan nem volt testem, halott voltam. A saját halálomat néztem végig: ledaráltak majd eltemettek. Mikor erre rájöttem, határtalan boldogságot éreztem. A félhalott Mária volt, és érzéstelenített halált ajánlott fel.



#halál #élet #menekülés #kaszás #a saját halálom #savkaszás
2016. okt. 29. 23:06
1 2
 1/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
tul sok e-sztazist viszel be alvas elott...
2016. okt. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
"A saját halálomat néztem végig" - az ember nem tudja megálmodni a saját halálát. Ki nézte végig?
2016. okt. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Ha nem félsz attól, ami úgyis bekövetkezik (valamikor), az szerencsésebb, mint ha igen.

Témába illő, most ezt osztogatják:

[link]

2016. okt. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kérlek írd le nekem privátban határtalan boldogság érzését amennyire tudod.

Altatásnál öltek meg. Utána asztrális testedből nézted tested elpusztítását.

Felkészítettek, elfogadd s egyáltalán ne féld.

2016. okt. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az álmod azt jelenti szórakozol a fénnyel ami tönkreteszi az életed, és jön helyette a sötétség

sötét faszi=nem fogsz kapni semmit XD

fagyoshalál=hatalmas, ritka mint a fehér ördög xd

megsimitja a fejed=meghal a családodból sokmindenki, mert ilyen módon szereted a halált

savkaszás=szétmar mindenkit, elmarja az összes barátodat

rálehel=uj életet ad valakinek a szemed láttára

futsz előle=már semmi nem lesz a régi, gravitációs hatás

másik lbn=teljesség, a dolgok visszatükröződése

ház=átmeneti hangulat amit átélsz

nő=boszorkány, gondoskodó ámitás, megvezetés, csábitás

óra=hamarosan bekövetkezik elkerülhetetlenül

szörp=reménység, beszélgetés=tanitás

kutya=elfogadás, "követhetőség"

ölelés=felismerés kb, megragadás, azonositás, bemérés, közelre kerülés

savkaszás=téves hiedelmek, pusztitás :DD

----------------------------------

halottas ház=régi dolog, csalódások

éjjel=nem megfelelő körülmények, nehézség, balszerencse

félhulla=atom zavarodottság, kavargás, nyugtalanság, kimerültség

papir=segitséget kérsz, nyugalmat keresel

altatás=megpihenés, de az erőd feladása, felismerés (ő végzi rajtad)

érezni valamit=késöbb jön a jó dolog

csak kivülről nézni=csodálat, megváltozott gondolkodás, meggyőződés, kivülröl tünik majd ugy

lebegés=ráhangolódni az igazi természetére, alap ihletettség

Mária=ugyanaz a boszorkány az elözö álomból, létező női személy

halál=felismerés

2016. okt. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudtommal az ember képtelen meghalni álmában,mindig hamarabb felriad.Ez egy beépített pszichés önvédelem mindenkiben.

Kívülről,más szemszögéből láttad a dolgokat.


Foglalkozzál más témákkal és nem lesznek ilyen álmaid.Engem pl eléggé leköt a munkám,szinte csak arról álmodok.Régen,amikor engem is izgatott élet és halál kérdése,meghalt pár közeli hozzátartozóm nekem is voltak hasonló álmaim,teljesen valósághűek,még napokkal később is fel tudtam idézni részleteket belőlük.

Szerintem tényleg igaz,hogy álmunkban az aktualitást dolgozza fel az agyunk.

2016. okt. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam :)
2016. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ez nagyon érdekes... Egyszer megálmodtam, hogy balesete lesz a tesomnak, rávettem, hogy ne menjen el és az a busz, amiben ő ült volna, belezuhant egy árokba... Ez nem azt jelenti, hogy Te meg fogsz halni, ne ijedj meg! Ne félj a haláltól! Egy jó tanács ;)
2016. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jo lenne ha engem is uldozne a kaszas a valosagban. izgi lenne
2016. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos abban van jó és rossz dolog is. Nagyon nagyon sokmindent elvesznek szép fokozatosan a fontos embertől, a legkisebbtől a legnagyobb dolgokig, a megszokottól a legfontosabb dolgokig... Nem mindent, de felülvizsgálják és úgy alakul majd az élet. Sajna az élet kegyetlen és erőszakos, sokkalinkább, mert én is igy jártam, pedig csak az érdekelt, a halál nem, meg ilyesmi (csak nem futottam el előle, a bukástól). Az a tudás belülről jön, belülről kell felismerni (elöször külső segitséggel de te járod végig) és ha elég fontos vagy, akkor szivesen eltakaritják az útból azt amit kell. Ebből semmit sem látsz csak jeleit, ergo valaki, aki a kvantumtérben figyeli a sorsod, olyan dolgokat előz meg ezzel, amik amúgy akadályoznának abban. Egy csomó mindent sem fog engedni, túlzott sikert se meg ilyesmik, az életed egyszerüen a kezében van. Te akartál ezzel szórakozni, normális esetben mindenki óvaintene ettől, mégis kiirtad...

A jó sem jön azonnal, pláne most... De a legnagyobb dolognak persze van jó oldala is, pl nem mindenki éri el az elismerést, nem mindenki alkalmas arra az állapotra, nem mindenki önfeláldozó, nem mindenki akarja nagyon azt a dolgot stb. Kell hozzá élettapasztalat, ha valaki meg elszegődik, a maradékot ők leszedik róla, nekik csak a lényeg kell, azt hogy valaki akarja, mert az is épp elég nehéz. Ugyhogy csak kitartás, sajnálom hogy ilyet irtam, de erre is megvan az esély, az a dolog nagyon drága, de nagyon erős is, rengeteg feltétele van de majd megkapod biztosan.

2016. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!