Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok volt bnőmmel,...

Miért álmodok volt bnőmmel, és ébredek arra hogy ölelgetem a párnámat, ha már nem szeretem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 17:07
 1/7 anonim válasza:
100%
legbelül még szereted
2008. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Így van. Legbelül még mindig érzel iránta vmit csak te nem veszed észre. Hiányzik, akarod őt de csak az álmaidban és legbelül.
2008. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ez így van. Valószínűleg jól bemagyaráztad magadnak, hogy már nem érzel iránta semmit, de biztos, hogy igen! A tudatalattid tudja, és annak nem tudsz hazudni.
2008. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Vagy csak elszakadni nem tudtál még. Elképzelhető, hogy már nem szereted, csak még nem tudtad elengedni, vagy lezárni a kapcsolatot.
2008. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
még mindig szereted ez egyértelmű,amúgy ha nem nagy gond megmondanád a keresztnevedet légyszi!
2008. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
velem is ez van ne aggodj:S...miota voltál vele eggyütt?..mert én 1 év 2 honapja és nem szeretem de hiányzik..hiányzik minden ami vele volt mikökzbe már van uj barátom:(
2008. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Főzős Laci válasza:
Mert szereted és szükséged van rá.Ne habozz,keresd meg,a tettek beszéljenek.
2010. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!