Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy tiszta vizű folyón vagyok, és én úszógumival voltam, de nem féltem csak lazán ültem benne. Volt ott egy férfi, akinek nagyon mély hangja volt, de gyönyörű tökéletes arca és barna bőre. mindenki más rajtam kívül úszott a vízben. Aztán jöttek hatalmas farönkök én pedig a lábammal próbáltam arrébb rugdosni azokat. És az a férfi mondta, hogy segít nekem, megfogta az úszógumimat és ő vezetett, aztán hirtelen észrevettem, hogy mennyire szép tájon vagyok, igazi fantasy. Sose láttam ilyen szépet. Aztán leugrottam onnan, és a fűbe estem, nem féltem és nem fájt, aztán háton feküdtem a fűben, arra gondoltam milyen szép helyen vagyok, az égen volt egy bolygó (A Föld volt az) A víz,amiben voltam oldalról átlátszó volt,és hatalmasan volt tőlem, A fák gyönyörűek voltak, körülöttem minden ilyen dombos, hegyes volt és a dombokon hegyeken tele volt fa élővilággal. Volt bal oldalt egy hatalmas házszerű dolog is, de valamit ábrázolt, nem átlagos ház volt, de az arcát eltakarta a felhő. És elővettem a pademet, hogy megoszthassam másokkal is azt a helyet, ahol vagyok, pontosabban a bátyámmal. Az idő a pademen 8:30 volt. És amikor felkeltem csodálkoztam, hogy nem ennyi.:)

2016. nov. 21. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

jól mennek a dolgaid.


bár kételkedem a szavaidban. Ugyanis az álomsíkon nem mutatnak az órák leolvasható időt. Ez alapvető dolog.

De előfordulhat.

2016. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ment a zöld kéz.

Egyébként előfordult már máskor is, hogy láttam az időt álmomban, bár nem tudom ennek mi a jelentése.:)

2016. nov. 21. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon klassz álom lehetett :). Én azt gondolom,hogy a bátyád egy nagyon fontos személy számodra s talán ezért is akartad vele megosztani ezt az vele, hogy ő is láthassa amit te. Mert hiába vagy ilyen gyönyörű helyen, azt akarod hogy ő is ott legyen veled . A ház amit nem láttál, lehet egy hely ahol van valami fontos számodra s azért nem láttad mert még nem tudod hol van ez a hely.


Én ezt gondolnám, de bocsi ha kicsit fura lett :D

2016. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes álom!


A víz,embertömegeket,s a rajtuk úszó rönkök,az élet nehézségeit,melyek közt bátyád (egy idősebb férfi)segít átevickélni.

Az idilli táj,s a gyönyörű ház,a jövőbe vetett reményed kifejeződése.Egy szép család(ház)gyönyörű környezet(békés kellemes élet).


Nem szabad elfelejteni,hogy mindez az érték nem szokott ölünkbe hullni a decemberi hóeséssel!

2016. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat, mindegyik erdekes volt es hasznos! Ment a zold kesz! Aranyosak vagytok! :)
2016. nov. 23. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!