Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyet?

Miért álmodtam ilyet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy otthon vagyunk anyukámmal, nővéremmel és az unoka testvéremmel. Anyukám valamiért tudott ránk varázsolgatni ruhákat. Minden felé ruhát ránk varázsolt egyszer csak rajtam egy ilyen nagyon babás ruhát adott ami mégis az én méretem volt, baba cipő, baba sapka, meg az egész öltözékem és még egy nagy pelenka is volt rajtam, erre én azt mondtam, hogy ez maradjon rajtam. Majd így jatszottam, meg így utaztunk metrón és kb ennyi is volt. Ezek után egy másik álom kezdődött, amiben az volt, hogy apukámnál es a nőjénél voltam, mikor meztelenül lementem WC-re, és mikor mentem fel a lépcsőn, akkor jött ki a nő, én pedig álltam előtte anya szült meztelenül. Kérdezte miért vagyok meztelen, én meg azt mondtam, hogy így egyszerűbb volt WC-re menni. Ezután kerdezte, hogy szoktam-e este bepisilni, én pedig nem tudom miért hiszen nem szoktam, de azt mondtam, hogy akad. Erre mondta, hogy akkor gyere, adok rád egy pelenkát.

Ezek mitől lehettek



2016. nov. 26. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Nincs az álmoknak jelentése, ne rágódj ezen.
2016. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Spirituális jelentésük talán nincs, ha ezzel megnyugtatom az első válaszolókhoz hasonló egyéneket.


Talán ez az egész attól van, hogy vágyod vissza azokat az időket, amikor még együtt volt a családotok, illetve, hogy kezdesz megbékélni az új helyzettel, apukád új barátnőjével.

2016. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Milyen érzést váltott ki belőled az, hogy álmodban pelenkában voltál és vagy ragaszkodtál hozzá, vagy baleseteket vizionáltál?
2016. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez nem kimondottan "jelentős" álom.

annyi kiszedhető belőlle,hogy:anyudat csodálod (akár tudat allat is)

az utazás lehetne egy jelnetősebb dolog,de ha csak utaztál minden egyébb történés nélkül akkor...a jármű mindig az álmodot jelképezi.

apád nője pedig...nem akar anyapótló lenni? amit te akár titokban de szeretnél?

2016. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!