Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szellemmel álmodtam. Mit...

Szellemmel álmodtam. Mit jelentenek az álmaim?

Figyelt kérdés
Minden azzal kezdődött , hogy két hete le estem a lépcsőn otthon. Rá két napra a munkahelyemen majdnem megint, úgy fogtak meg.. Azóta alig alszom. Múlt hét péntek hajnalban felriadtam arra,  hogy rosszat álmodtam.  Egy szellemet láttam.  Álmomban ültem az ágyamon,  a barátom bejött a szobába és amikor becsukta az ajtót megjelent a háta mögött.  Én pedig egyből felriadtam.  Nem emlékszem másra csak kék színre,  talán a ruhája lehetett. A neten olvastam,   hogy szellemmel álmodni gyors halált jelent,  viszont a kék szín pedig gyengédtséget és békét.  Aztan rá két napra álmkmban meg akartak ölni.  Rettegtem,  nem mertem az utcára kilépni.  Aznap rossz előérzetem volt,  hajnalban indulok dolgozni,  és mindenki utánam szólógatott.  A kocsink meg állt az autópálya közepén. Viszont tegnap,  miközben dolgoztam,  azt éreztem mintha valaki simogatna,  és megnyugvással töltött el.  Valaki tudna nekem erre értelmes választ adni?  Jelent ez valamit?

2016. dec. 8. 06:26
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

"A neten olvastam, hogy szellemmel álmodni gyors halált jelent, viszont a kék szín pedig gyengédtséget és békét."

Gyors és kíméletes halálod lesz.

2016. dec. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
valójában az álmainkban megjelenő alakok szellemi lények - a fizikai testük nincs ott az álmunkban. A neten butaságot olvastál, ami nem ritka. Szerintem nyugodj meg, a simogató érzés azért volt, mert nagyon szükséged volt, hogy megtapasztald a világ kedvességét, szépségét. Mondják egyes székelyeknél a világba érkező újszülöttet azonnal egy finom báránybundácskára teszik, hogy megtapasztalja a világ szelíd kedvességét, az áradó kegyelmet, a fiúcskát meg egy lóra is felteszik, hogy érezze, uralni kell a létezését..
2016. dec. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!