Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy felvágtam...

H@jn@lk@ kérdése:

Azt álmodtam, hogy felvágtam az ereimet. Miért? Bővebben lent👇

Figyelt kérdés

Álmomban otthon voltam egy barátommal akinek el kellett intéznie valamit. Erre a pillanatra vártam, fogtam egy pengét és mindkét kezemen felvágtam az ereimet, majd pár perc múlva elájultam. Kicsit később visszajött a barátom és rámtalált. Megnézte hogy van-e pulzusom és mentőt hívott, ekkor már sírt is. Utána egy kórházban ébredek és szörnyen fáj hogy nem haltam meg ezért sírni kezdek. Ezután jön egy hét előre ugrás, a hetet a kórházban töltöttem és az álom onnan folytatódik hogy újra suliba megyek. Itt inkább csak gondolatok kavarognak bennem, miközben a folyosón sétálok egyedül szünetben. Olyan gondolatok, mint hogy haragszik rám az egyik legjobb barátnőm, mert nem vagyok hajlandó elmondani neki, hogy miért hiányoztam a múlt héten. Aztán az, hogy senki nem figyel rám, senki nem tudja mi történt velem, a barátom aki rámtalált meg szintúgy haragszik rám, de ő azért, mert ezt tettem magammal.

Az egész álom alatt mélységes szomorúságot érzek, azt hogy senki nem figyel rám, nem vagyok fontos nekik.

Ezután álmomban ránézek a karomra és végighúzom rajta az ujjam és sírva fakadok, közben pedig arra gondolok, hogy ismét meg kell próbálnom.

Az igazság az, hogy ezen már tényleg gondolkodtam, de még nem merem megtenni.

Mit jelent ez az álom?



2016. dec. 27. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Minek írod ki többször a kérdést?
2016. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

Hülyeség !!!

Álmodban nem tudsz elájulni felébredni ilyen nincs ,mert felédredsz ,nem majd még látod magad !

Eret vágni meg a' hitvány EMÓsok szoktak és most minden rockert punkot és hard core-ost EMÓnak néznek ,mindezt kapcsolatba hozva a szintén undorító animével !

Na meg a' zenéjuk , a' rock és metál műfajok megszégyenítése ,beis fejezem a választ ,mert mindjárt hányingeren van !!!

2016. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Az igazság az, hogy ezen már tényleg gondolkodtam, de még nem merem megtenni.

Mit jelent ez az álom?"


Pont azt amit az idézett kérdés előtti mondatban írtál.

2016. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves Álmodó!


Az tiszta,hogy éppúgy,mint állmodban,a való életben is magadra szeretnéd vonni mások figyelmét,s erre ilyen önpusztító módszert eszeltél ki.


Van egy jobb ötletem:

Ha te elkezdenél odafigyelni másokra,azzal kikerülhetetlenül magadra vonnád mások figyelmét.

2016. dec. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem akarom magamra vonni mások figyelmét. Így is túl sok figyelmet kapok. Csak azt kérdeztem mit jelent ez az álmom. Ilyet még sosem álmodtam eddig
2016. dec. 28. 12:00
 6/11 anonim válasza:
Depressziós vagy?:(
2016. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen :(
2016. dec. 30. 23:17
 8/11 anonim válasza:
Akkor sajnos azért. Szeretnél beszélgetni?
2016. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

19.51 "velő".


Az igazság az, hogy álmodban el tudsz ájulni ès fel is tudsz èbredni. Meg tudsz halni az egyikben, mire a másikban felèbredsz, de mèg mindíg álmodsz. Saját tapasztalat. Többször volt több szintű álmom, a legmèlyebb 8 szintig. Ezek mind külön világok valóságok, az álomtest számára. Ha tudatosan kerül valaki elèg mèlyre, a saját " lelkèben" változtathat meg bármit. Van a fèlelmeknek is egy külön szint, oda senkinek nem kívánom, hogy öntudatlanul kerüljön.


Kèrdező. bizonytalanság, fèlelem, erős egó, ezek a te bajod.

2017. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Eret vágni meg a' hitvány EMÓsok szoktak és most minden rockert punkot és hard core-ost EMÓnak néznek ,mindezt kapcsolatba hozva a szintén undorító animével ! "


undorító anime?OHAHAHAHAHAHA!! HAHAHA Hohoho HaHaHa!


nem is undorító,jó van néhány anime sorozat,ami az,de ez igaz élőszereplős filmekre,sorozatokra is.A többségében sok értékes dolog van elrejtve.


és hogy hozható az anime az EMO-hoz?Mi köze a kettőnek egymáshoz?

2017. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!