Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Félálomban voltam. Mi volt ez?

Levente.mestermc kérdése:

Félálomban voltam. Mi volt ez?

Figyelt kérdés
A nagymamáméknál voltam és a szüleimet vártam amikor lefeküdtem. Van egy olyan testvérem aki nem nagyon tud békén hagyni. Elszenderedtem és azt éreztem hogy a testvérem a hátamat ütögeti. Felkiáltottam hogy: -Hagyj békén Balázs! Ekkor a mamám megütött a derekamnál erősen. Utánna már nem éreztem semmit. A szüleim megérkeztek és felkeltem a 4 éves testvéremmel együtt. Megkérdeztem hogy miért nem tud békén hagyni de azt mondta hogy nem csinált semmit. A mamám azt mondta ez után hogy miért ordítozok este. Én meg beszámoltam az ütésekről és azt mondta hogy a testvérem nem verhetett mert fogta mind a 2 kezét. Mit jelenthet ez az álom? Lehet hogy egy szellem "vert"? Kérem normálisan és ebben hívó emberek válaszoljanak! Előre is köszönöm!

2016. dec. 28. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

nem vert meg senki.

alvás paralízised lehetett.

ilyenkor a testnek az energiáját teljesen máshogy érzékeljük. Annak vannak ilyen meglepetései.

Ez teljesen természetes.

2016. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehetséges szerintem, hogy valami szellem vagy valamilyen más entitás volt,rengeteg megmagyarázhatatlan dolog van a világban, amit a mai napig nem értünk meg.
2017. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!