Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban Pataki Attilával...

Kövesdi Vilmos kérdése:

Álmomban Pataki Attilával elmentünk egy miskolci kocsmában, ahol felakartak darabolni az ufok, mert a kínai horoszkópom ezüst sárkány, testrészeim betudják tömni a feketelyukakat. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2016. dec. 31. 16:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kettő ,tudomásom szerint kettő ,de mind szélső jobboldaliak vagyunk, ezért nem veszünk őssze túl sokszór

GyK-ni csak én szoktam .


A válaszom után csak javittom magam .

Egyépként kezdünk össze forni .


Tudod az uttóbbi napokban keztünk megbolondúlni ;most jött valami megrajzólt figura és cseszeget ,hogy tartsam rendben a' holmiaim meg fürödjek meg ,mert pia szagom van .

Nemtom honnan szedhette az agyam , televizíót sem nézek .

Egy valami tündér féle ,de nem ember és kivülről látom nem olyan mint én (Miska) vagy Dominik ...

2016. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ne aggódj kérdező velő-nek írtam.

Velő: Sztem béküljetek ki egymással ma úgyis ünnep van. Rossz lesz a karmád, ha rosszban leszel magaddal. Legyen köztetek egyetértés és barátság, boldog újéve... párdon elhalasztották az újévet februárra. Ha van otthon pezsgő idd meg most, mert jobb most, mint később.

2016. dec. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyébként ma lett volna újév, de sokan petárdáztak és el lett halasztva meg a költségvetés is. De én egyébként is utálom az összes ünnepet, nincs kivétel. Bazzeg este az ablakom alatt dobálják a rohadt petárdát. Lassan már gránáttal fognak ünnepelni. https://www.youtube.com/watch?v=EwGQ0XlLLjo
2016. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Most ittam pálinkát kibékültem mert ndenkivel Dominikal is a' képzeletbeli barátommal is ,mert egy olyan is megjelent .

Azt hittem apám eldugta a' pálinkát ,de meg van .

Nagyon jól érzem magam igazi szittyának !!!

Most is nevetek ,meg az ,hogy csináljak rendet azt mondja idegesíti ,hogy ő nem tud ,mer' csak én látom .

2016. dec. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Búék 2017 bebasztam mint álat !!!

Elsó kommentem az évben és jöhet az első kupica 2017-ben .

2017. jan. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Életemben nem basztam_be még így jobban nem is lehethék !

Éljem 2017 És meg Judas Priest !

Kedvenc bandám hát ez kurv_a_jó ,nem fázom jól éneklem mindenki boldog és én is

,de meg nxenkit szeretek a barátom akit csak én látok a szüleim a testvéreim mind .

! Jól vagyom és ez igy lenne jó mindig a földön vagyok a kövön szittya vagyok ti is igyatok jó sokat ,mert jobban lesztem mint valhala .


You have got another comin' !!!!!!

2017. jan. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Velő te hazudsz egy ismerősöm ismerősének ismerőse látott téged az ablakból, hogy még 00:02-től 01:41-ig a monitort bámultad. :D
2017. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát akkor valami k__vára rosszul látta .

Én mobilon csinálom !

Ma viszont már egy korty pia sem kell csak víz .

Megittam vagy 4 deci pálinkát hányás nélkül .

Életembe nem ittam ilyen sokat tök kivagyok ...

2017. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!