Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindíg róla?

Miért álmodom mindíg róla?

Figyelt kérdés
Szóval,ott kezdeném,h van egy srác a munkahelyemen,kolléga,vagy is inkább úgymond főnök,de jó barátok vagyunk,lényeg ami lényeg mindegy mit álmodom ő benne van minden egyes álmomban,almodhatok akár egy szappanról is o akkor is benne lesz, van aki szerint azért mert sokat, gondol rám.van aki szerint azért mert megigeztek,mondjuk én annyira ebbe nem hiszek.legutóbbi álmomban a saját torkát vágta el előttem,ja az illető pasi.szerintetek van ebbe valami igazság??? UI én meg csaj,.

2017. jan. 17. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Téved, aki azt mondja, azért álmodsz te vele, mert ő sokat gondol rád!

Ha napokig eszébe sem jutsz, de te állandóan róla gondolkodsz, álmodni fogsz RÓLA, vele akkor, ha együtt alszotok.

Tudod, éhes makk disznóról álmodik!

2017. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanacsod,de én napközben nem szoktam róla gondolkodni, csak az a rossz h egy héten 7 napból 4 szer szerepel át álmomban a többi háromra sokszor nem emlékszem,de azért köszi
2017. jan. 17. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Èrzelmi kötődèsnek hívják
2017. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Álomfejtés vagy susmus ki minek hívja,de mindeki mond mindeféle hülyeséget.Azt amit átélsz babonának hívják,s igen a fiu csinálja veled.Ez nem vicc nem csalás,csak akar tőled valamit még akkor is ha maga aki csinálja nem tud róla.tehendő:jobb kézzel a tenyered a tarko irányában legyezz 10x fel le s közben mond hogy szünjön meg a babona.Ha jol csinálod többet nem álmodsz vele s ő se veled.ennyi
2017. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én nem igen hiszek ezekben de ha nincs más kipróbálom,végülis sok balyom nem lehet, nem igaz??? Ha ettől elmúlik ám legyen. Köszönöm
2017. jan. 22. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!