Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom amiben meghalsz?

Álom amiben meghalsz?

Figyelt kérdés
Este amikor aludtam azt álmodtam, hogy egy repülőgépen ülök és a gép lezuhan a hegyekben. Meghaltam, nem ébredtem fel, az álom folytatódott. Egy szellemmé változtam. Szellemként pedig kísérteni kezdtem embereket. Az álomnak akkor lett vége amikor egy másik szellem megpróbált megfojtani. Miért van az hogy meghaltam az álmomban de nem keltem fel, és van ennek az álomnak jelentése? (bocs ha rossz a kategória)

2017. jan. 29. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Azért van mert még aludtál, miért kellett volna felkelned?

Semmi.

2017. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

"Miért van az hogy meghaltam az álmomban de nem keltem fel"

Ha felkeltél volna, most ezt kérdeznéd:

"miért okozott alvajárást az, hogy álmomban meghaltam"?

Azért nem keltél fel, mert nem vagy alvajáró.

2017. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, rosszul fogalmaztam. Nekem mindenki azt mondja hogy egy álomban nem lehet meghalni, felébredsz mielőtt meghalnál. Össze vagyok zavarodva, mert még soha nem haltam meg 1 álmomban sem.
2017. jan. 29. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen,minden álmodnak van jelentése,hisz értelmes elmében születnek.A te elmédben.


Most túl fáradt vagyok megfejteni az értelmét,de szólj rám,ha elfelejteném kedd estig!(Nálunk 9 órával le vagyunk maradva Magyarországtól.)

2017. jan. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
95%

Én is játam már igy! Meghaltam és buldózerral rám toltak egy egész nagy dombot.De ezt valahogy fölülröl láttam is.Én sem ébredtem fel.....Amúgy többnyire jókat szoktam álmodni! Volt,hogy szeretkeztem a régi párommal.

F.

2017. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!