Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomban majdnem vízbe fulladta...

Álomban majdnem vízbe fulladtam. Mit jelent ez?!

Figyelt kérdés

Egyszer azt álmodtam,hogy vízbe fulladok és szabályszerűen fuldokoltam ... nem kaptam levegőt...azt hittem meghalok..halálosan féltem...majd hirtelen levegőért kapva riadtam fel...egy kissé kivert a víz és szaporán vettem a levegőt. Mit akar ez jelenteni?!


15/L


2010. máj. 6. 21:13
 1/6 anonim válasza:
sokáig fogsz élni.a halálos álmok azt jelentik..
2010. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez most meglepett... én régen eldöntöttem hogy 106évig akarok élni... húú lehet,hogy tényleg van valami ebben az álomfejtés dologban...Köszönöm a válaszod! : )
2010. máj. 6. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de hülyeség az előző. Valamivel kapcsolatos túlzott intenzitású érzelmeket jelent. Hogy milyen ahhoz tudni kellene hogy milyen vízben fulldokolsz. Ezek az érzelmek "fojtogatnak". Nem tudsz erről beszélni, ezért az álmodban szimbolikusan belefulladsz.
2010. máj. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
60%
Ha a saját halálodart álmodod meg akkor a tudatalatidban lezártál valamit.. ,de ha csak mejnem az az amit az előző leírt..
2010. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet már álmodban se tudsz úszni...
2010. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudok úszni... Köszönöm a válaszokat...van benne valami... .. .
2010. máj. 7. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!