Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez?

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Van egy lány (teljesen mindegy a neme, mivel a kamionokat szeretem) akivel írogatok 1-2 hónapja, személyesen nem ismerem de jó párszor vele álmodtam...Miért lehet ez ha nem is rajongok a női nemért?

2017. jan. 31. 22:44
 1/3 EmmerichB válasza:

Az álmok kérdése mindig vitatott téma. Az első lehetőség, a legkézenfekvőbb. Az álomnak semmi jelentése sincs, csak mivel gyakran írogattok, ezért akaratlanul is beférkőzött az elmédbe. Még akkor is ha szimpla ismerősről beszélünk.


Vegyünk egy példát. Elkezdtem újranézni egy sorozatot. És azóta háromszor álmodtam a főszereplővel. Egyszer a tanárom volt. Egyszer kocsmáztunk. A harmadik egy rémálom volt, amiben ő is áldozat volt. Gyakran nézem a sorozatot, az elmémben ezért gyakrabban akaratlanul is felbukkan. Különösebb jelentősége viszont nincs.


A második lehetőség, hogy valóban van jelentése. Ha te biztos vagy benne, hogy téged nem érdekel, és semmiféle vonzalom nincs benned, akkor lehet az Ő érzéseinek a kivetülése jelenik meg. Tapasztalatom szerint, ez lehetséges. Gyakran gondolsz valakire, pedig nem érdekel az illető. Érzések mozognak benned, ami valahogy nem tartozik hozzád, még is ott van. Ebben az esetben, álmodsz egy lányról, pedig nem is vonz.


Most felvetődhet, hogy de tuti nem érdekled, vagy ő sem vonzódik hozzád. Nos 1. A nők nagyon jól tudják ezt titkolni 2. Nem csak egyféle vonzódás létezik véleményem szerint ( már a férfiakat is beleértem). Pl. lehet valaki iránt szexuális vagy érzelmi. Ugyan akkor lehet csak értelmiségi, nem akar az illető semmit, csak jó dumálni, folynak a gondolatok, és intellektuális "kielégítést" biztosít. Lehet amolyan lelki, egyszerűen úgy érzi, hogy valakinek megnyílhat, elmondhatja a kis lelki gondjait. Lelki kielégülést kap. Gyakran ez a típus lelki szemetesládának használja a másikat, és már várja hű mikor "nyifi nyafizhatok" az életemről, annak a bizonyos illetőnek. Akkor ott vannak a mai internetes kor termékei: Plátói vágyódás. Egy "világ" választja el a másiktól, de mivel nem is mer valós emberi kapcsolatokat kialakítani, rátapad a netes "ismerősökre". Folytathatnám még a listát, de a lényeg érthető.


Befejezésképpen. Úgy vélem az ilyen kérdésekre, mi magunk nagyon jól tudjuk a válaszokat. Csak objektíven magunkba kell nézni, majd utána minden lehetőséget átgondolni. Szerintem, ha leásol magadba, Te is rájössz mi a válasz a kérdésedre. Véletlen,Te, vagy Ő az ok.


"Ha kizártál minden lehetségest, bármennyire valószínűtlen, ami maradt az az igazság. "

2017. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. febr. 7. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
mert gyakran gondolsz rá. lehet hogy csak tudat alatt
2017. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!