Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha már többedszer...

Mit jelent, ha már többedszer álmodom, hogy valaki betör a nagymamámhoz, meg akar a nagymamám házában gyilkolni valaki valakit, illetve figyelmeztetik nagymamámat, hogy gyilkos fog hozzá betörni?

Figyelt kérdés

A mai álmom pl: nagymamámnál voltunk családdal,barátommal és még valakikkel.. úgy kezdődött az egész,hogy néha random valaki megérintett embereket,de soha nem lehetett látni ki volt az. próbáltuk kideríteni mi a franc folyik itt,járkàltunk a házban össze vissza,és egyszer csak észrevettem valami árnyékot elsuhanni mögöttünk.figyeltem, mi történik ott,és egy nagydarab bácsit vettem észre,akire emlékeztem, hogy egyszer már betört mamihoz,de elkapták és elítélték. eltűnt,sehol nem találtuk,ellenben megjelent john cena :'D már jött az este,mami és még három valaki az ő szobájában volt, barátom,a tesóim,apám,john cena és anyukám a nagyszobában.én járkáltam fel-alá,és egyszer mikor mami szobájában ellenőriztem a dolgokat,valaki megszólalt,már hatan vagyunk a szobában... nagyon megijedtem, h most mi van. a szekrényből előjött a bácsi,két késsel a kezében. azt mondta jött bosszút állni,amiért elkapták és elítélték,de csak két embert öl meg,azok közül, akik nem számítanak rá. berohantam a nagyszobába és ordítottam volna de csak halvány nyöszörgés jött ki a torkomon,hogy "vigyázzatok,jön...",egészen halkan. senki nem figyelt rám,és mikor jött a gyilkos,észre sem vették. "ha nincs hozzá merszed hogy felhívd magadra a figyelmet,senki nem fog észrevenni" mondta nekem. megpróbáltam kicsavarni a kezéből az egyik kést,és meglepően könnyen sikerült,de közben a bácsi már a barázom hátán próbálgatta,hol kell megszúrnia,barátom pedig - mint akit hipnotizáltak - csak meredt a tvre és még fel is állt a kanapéról. "hagyja őt!", mondtam,és elé ugrottam,ő viszont már inkább apám felé indult,aki ugyanúgy csak meredt a tvre. ekkor többször hason szúrtam az illetőt. az volt a fura,hogy ugyan letett gyilkolási szándékáról,de teljesen jól volt. miközben a kabátjáért indult,letette a másik kést is,és azt mondta, "az a legszörnyűbb az egészben,hogy ebben a korban még nem lehet ezt felfogni. az egész szinte olyan,mint egy felelsz vagy mersz". bement mamám szobájába,én pedig az ajtónál vártam,két késsel a kezemben. felébredtem és még gyorsan leírtam, míg emlékszem normálisan.


elég hihetetlen lehet, hogy ezt mind álmodtam, de igen, elég bonyolultakat álmodok általában :DD



2017. febr. 3. 23:37
 1/1 anonim válasza:
Vegyetek egy biztonsági ajtót.
2017. febr. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!