Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam vele?

Miért álmodtam vele?

Figyelt kérdés
15/L vagyok..több,mitn 6 éve síelek a régi sulimmal,és volt egy anyuka,aki a kislányával jött el síelni..már 6 éve ismerem.és sokszor síeltünk együtt,életvidám,jókedvű,kedves nő volt..midnig ha összefutottunk váltottunk pár szót.és olyan augusztur környékén tudtam meg,hogy rákos...nagyon meglepődtem.és a bátyám fel si vette vele a kapcsolatot,mondta h igen,sajnos ő az akiről szó van...és idén elemntünk síelni,ahova ő ugye nem tudott jönni..és miután meghalt..síelésünk után...amikor megtudtam,teljesen kiborultam,pedig nem is ismertem annyira...és utána midnen nap eszembejutott..volt,hogy leszáltlam ametróról.és hritelen őt láttam.vagy valakiire azthittem,hogy ő az.és 1× majdnem odamentem egy nőhöz,h szijaa de rég találkoztunk..aztán amikor már indultam volna felé,akkor jtuott eszembe,h meghalt.:S:S:S és utána sokáig nem láttam őt így az utcán...aztán egyik nap vele álmodtam,az volt,hoyg anyukámékkal áltunk egy lakótelep játszóterén..és egyszer csak jött egy kocsival,a abrátnőjével(nem ismertem)és a kisláyna ott állt a sarkon.és én egy másik barátnőm után akartam menni. erre apukám mondta,h ne h elmenjek,amikor itt van és ugye beteg volt..és utána vele mentem tovább az úton.és mondtam neki,hogy azthittem,hogy meghaltál...aztán mondta,h igen meghalt..de utána meg kiderült,hogy mégse halt meg...és h ezt ezekszerint már nem modnták meg nekem...és szó szeirnt azt mondta,hogy neki itt még dolga van,és nem szabad meghalnia!!!és semmi baja nem volt..mondjuk nem votl oylan vidám,mint régebben volt..de tök természetesnek vette,hogy életben maradt...aztán elakarutnk menni a kórházba.és mondta h felkell állnom egy látrára.cska h vigyázzak,mer th ott téglák vannak....és a tégla rázuhant a fejemre,vagy épp leakart zuhanni,és akkor felébredztem..de nagyon furcsa volt,mert eddig soha nem álmodtam vele..:S:S szerintetek üzenni akart?félek,hogy valami el nem intézett dolog volt neki még itt..és lehet velem ekresztül akar üzenni??
2010. máj. 7. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, meglehet hogy volt még valami dolga, de nem tudta véghezvinni. :S És akkor gondolom igen, veled akart üzenni. Talán várnod kéne még egy kicsit, hátha álmodsz még vele, és akkor talán azt is megmondja, mit nem intézett el.
2010. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ige, a szelleme veled akar üzenni. És egy idő után ha kapcoslatba tudsz vele lépni majd elvezet oda jellekel. Nekem az unokatesóm halt meg autóbalesetben...És velem keresztül üzent mert meg akarta tudni, hogy van-e ikertesója. És miután én megtudtam "békénhagyott". pedig annyira hiányzik nekem :(. Szóval figyelj a jelekre és segíts neki.
2010. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen sztem is üzenni akar veled valamit! és a papómmal álmodtam..és én is ilyeneket mondtam ha azt hittem meghaltál meg minden,menj ki a sírjához! vagy amit kér tedd meg neki!
2010. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... az is durva,hogy pont ma van a szülinapja...:S és ugye épp ilyenkor jut eszembe..pedig nem is tudtam,h ma van : /(myvipen láttam..h ma van..mert ott még mindig fenn van :S)
2010. máj. 8. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!