Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyamatosan a régi szerelmemm...

Folyamatosan a régi szerelmemmel álmodok, már megőrülök tőle!?

Figyelt kérdés
Három éve ismerkedtünk meg, de neki volt barátnője. Két évig folyamatosan szenvedtünk, mert nagyon bírt engem de nem akart szakítani a barátnőjével. Rengeteget beszélgettünk folyamatosan és volt hogy találkoztunk is. (nem történt semmi közöttünk) Aztán a legjobb barátja rám hajtott és ezek után se szó se beszéd megszakította velem mind a kettő a kapcsolatot, sehol sem lehetett elérni egyikőjüket sem. Ha pedig az utcán találkoztunk nem köszöntek vagy rám se néztek. Ez körülbelül egy éve lehetett, talán kicsit több. A srác akivel három éve ismerkedtem meg vele többször is találkoztam, volt hogy egy kávézóban ültünk és végig engem nézett az utóbbi pár találkozásnál már köszönni is akart vagyis úgy tűnt. Rengetegszer álmodok vele, főleg mióta nem beszélünk. Egy hónapban akár 5-6x is, most tegnap is vele álmodtam, hogy kibékültünk és folyamatosan beszélgettünk telefonon. Miért álmodok vele ennyit, ha már egy éve nem is beszélünk?

2017. febr. 12. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert szereted őt . És hiányzik , hogy újra vele legyél.
2017. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mit tudnék tenni ellene?
2017. febr. 14. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszönj vissza neki legközelebb és hallgasd meg, mit akar.:)
2017. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdemes lenne leülnöd vele beszélni. Valószínű, hogy még emészt a dolog, és a tudatalattid így jelez. Tisztázzátok, miért lépett le anno, és utána remélhetőleg megnyugszol.
2017. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!