Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kicsit megijedtem ettől az...

Kicsit megijedtem ettől az álomtól, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Kb 2x álmodtam azt hogy leugrok egy hídról, és miután leugrottam meghaltam, és láttam kívülről a saját testemet ott feküdtem az úton.. és azt hogy a barátom ott van mellettem és hívja a mentőket.. Valaki álmodott hasonlót?
2017. febr. 17. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsi voltam négy emeletesben laktunk ,azt álmodtam ,hogy kiestem az ablakon ,szokatlan kicsi volt .

Volt egy plüss kutyám a' nagyanyámtól ,ronda volt asszem kandúrnak hívtam ,de volt azon kívűl körűbelűl 30 .

Ott maradt fönn én meg leestem . Utána főlkeltem az ágyamban furcsa volt .

2017. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt egy nagyon hasonló álmom.(volt) barátommal álltunk egy hídnál és néztünk lefelé.Láttuk, hogy a híd alatt milyen gyönyörű, puha magas fű van.Arra gondoltunk, milyen jó lenne beleugrani.Felmásztunk a hídra, átöleltük egymást és ugrottunk.Zuhanás közben láttuk, hogy már nem fű van a híd alatt, hanem kövek.Arra estünk és meghaltunk.Tudtam hogy meghaltam, de láttam, mindent.Nagyon szomorú álom volt, sírva ébredtem fel.

Tudtam hogy nem jelent jót.Pár év múlva vége is lett a kapcsolatnak.

2017. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem olyan volt hogy a saját holt testem mellett álltam és néztem
2017. febr. 17. 19:32
 4/6 anonim válasza:
Pár éve nekem is volt hasonló álmom. Álmomban felkeltem, kimásztam az ágyból és láttam magam holtan, az ágyam mellett. És csak néztem le magamra. És volt még valaki a szobámban. Sötét alak volt, nem lehetett kivenni az arcát, de kalap volt rajta (olyan régi 50es évekbeli kalap) - ez valamiért pontosan megmaradt bennem. Ő pedig csak nézett engem, nem a halott énemet. Rettenetesen féltem tőle. Amikor felriadtam, sokáig megmaradt bennem ez az érzés. Azóta talán nem is volt ennyire szörnyű álmom, pedig már legalább 6-7 éve volt.
2017. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek van valami jelentosege?
2017. febr. 17. 21:07
 6/6 anonim válasza:
Én. Ugyan ilyen jellegű. Nagyon fura es kiraz a hideg.
2017. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!