Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már egy hónapja nem tudok...

Már egy hónapja nem tudok aludni emiatt az álom miatt. Miért van és mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Tudom, elég abszurdul hangzik, de hónapok óta van egy vissza-visszatérő álmom. Ülök egy teljesen random autóban, teljesen random emberekkel, és valaki aki hozzám se ér szövegeket vés a karomba. a visszapillantó tükörbe, pedig egy szőke kislányt látok magam mellett ülni, aki nincs ott. Egyébként nem szoktam foglalkozni az álmokkal, reggel jót nevetek rajta, és megyek a dolgomra, de ez vissza-visszatér, és konkrétan a fájdalomra kelek fel, és akárhányszor vissza alszom folytatódik tovább, másnap már nem, de ha aznap még egyszer visszaalszom, ugyanúgy 1 óra múlva felkelek a fájdalomra, és erre az álomra. Tudom, most sokan azt mondják, fejezzem be a démoni csecsemős horror filmek nézését, de vagy 2 hónapja nem néztem horror filmet. Mit jelenthet ez? Mit tegyek, hogy ez megszűnjön?
2017. febr. 23. 02:35
 1/3 anonim válasza:
pszichológus?
2017. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamit kozolni akar az alom.Figyelj oda mit ves a kezedre.Probald elolvasni.Jo lenne ha kepes lennel tudatosan almodni es megkerdeuni az almodban szereploket.
2017. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 biomókus válasza:

csak a kezed fáj? Az is lehet, h orvosi gondod van, és így próbálja közölni az agyad.

Te ismered magad, neked kell tudnod, mi mit jelenthet.

Vagy pszichológus.

Vagy használj alvó, meditáló praktikákat a nyugodt alváshoz.

2017. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!