Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a megcsalás az...

Mit jelent a megcsalás az álmomban?

Figyelt kérdés
Nem én csaltam meg valakit, hanem anyám az apámat, ami a valóságban lehetetlen, mert imádják egymást, még veszekedni sem veszekedtek soha, az álmomban négis megcsalta, én pedig azt mondtam neki, ha elhagyja apámat akkor soha nem állok vele szóba, erre azt felelte jól van... Sírva ébredtem fel

2017. febr. 23. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Félsz attól, hogy elveszíted a szüleid, vagy félsz attól, hogy elhagyják egymást, ezáltal megszűnik a család egysége.


Lehet azt kell ebből megérteni, hogy bár család vagytok, de különálló személyek, akiknek megvan a maga útja, élete, vágya. Tehát a család nem egyenlő egy közös testtel, aggyal, hogy mindig ugyanazt kell csinálni gondolni érezni mindenkinek.


Lehet túlzottan ragaszkodsz a szüleidhez, és ehhez az egész család dologhoz. Ami nem feltétlenül baj, csak a túlzott ragaszkodás, félelem a másik elvesztésétől, és a nem érdekel a másik az a tengely két vége. Egyik sem túl egészséges.

2017. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!