Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt h 15...

Miért álmodtam azt h 15 évesen elveszítem a szüzességem?

Figyelt kérdés

Az álmom: két másik ismerősömmel együtt (akik nők voltak de már nem emklékszem rájuk) egy szobában voltunk, ott volt egy férfi és hát vele megtörtént...

Úgye mindez a suliban történt, az eset után elmentünk, kiértünk a suli elé. Ahol valami farsang volt az udvaron.

Aztán megjelent anyám, megfogta a kezem és együtt elindultunk hazafelé. De miközben mentünk végig az járt a fejemben h ,,tizenötévesen el elveszítettem a szüzességem. Ez volt az első, nem ilyennek kellett volna lennie".

15\l

Tudom h nagyon zavaros, és bocs a röviditésekért.

Előre is köszi!


2017. márc. 7. 06:37
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Én meg azt álmodtam hogy a falunkban volt egy na dínó és mindenkit fe akart falni. Meg olyat is hogy háborúztunk és krumpli volt a lőszer. Szerinzem ezek csak álmiok és nincs jelentőségük.
2017. márc. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Biológiailag éretté váltál, persze, hogy foglalkoztat a téma. Az álmod viszont megmutatja, hogy valójában még nem állsz rá készen, félsz a csalódástól.
2017. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni. Lehet holnap meg azt álmodod, hogy megtalálod a szüzességedet :D
2017. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

2017-ben látok ilyet,hogy 15 éves szűz lány?

Inkább légy rá büszke, hogy nem tartozol a szürke átlagba!

Álomként meg valószínű, hogy az előttem válaszolók válaszai igazak. Maximum tartasz tőle, hogy gondatlan leszel,megtörténik és bánni fogod.

2017. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem volt olyan is , hogy kollégáim , és Én a sivatag közepén harcolunk pink kakasok , és hattyúk ellen. :P
2017. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem kell beszarni.
2017. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A lényeg az , hogy álom volt !
2017. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csingilingg84 válasza:

Én 16 voltam, mikor ilyesmit álmodtam, lassan 20 leszek, és még mindig nem voltam senkivel. Nem kell megijedni, álom volt. :)

Mindennek eljön az ideje. :)

2017. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!