Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a jelentése ennek az álomnak?

Mi a jelentése ennek az álomnak?

Figyelt kérdés
Volt egy álmom, amiben az szerepelt kitűzve egy hirdetőtáblára, hogy, , Jákob,3:8". Ezután nem sokkal az jött az álomban, hogy rengeteg állatot láttam elütve, széttrancsírozva az úttesten (pár napja amúgy láttam egy elütött cicát igazából is). Ezek mit jelenthetnek, mit jelképezhetnek?
2017. márc. 12. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Álmodáskor az ébrenlét alatt átélt dolgokat "rendezgeti" az agyunk, hülye példával mint amikor a számítógép töredezettségmentesíti a merevlemezt. Így gyakori, hogy olyan vagy hasonló dolgok jelennek meg az álmodban, mint amiket átéltél, amikről gondolkodtál.


Tehát az álom jelentése: nemrégiben láttál valamilyen állathalállal kapcsolatos dolgot, és valószínűleg foglalkoztál a bibliával is.

2017. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig Bibliával nem foglalkoztam, sőt, ateista vagyok!
2017. márc. 12. 17:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy mi lenne az a 3:8? Ez nem hagy nyugodni. Nem hiszek az ezoterikus dolgokban, de úgy gondolom, mégis érdekes az, hogy egy olyan dologról álmodom, amivel nem foglalkozom.
2017. márc. 12. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!