Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy: a fürdőszo...

Azt álmodtam, hogy: a fürdőszobában álok egy piros fazékban pucéran, és lepisil egy srác. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Én férfi vagyok.

2017. ápr. 12. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fétised?

Őszintén szólva nem hinném, hogy minden fura álomnak jelentése lenne.

2017. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
59%
Ez hulyeseg ugyanis az almoknak van jelentoseguk mivel amit en almodok az vagy megtortenik vagy a multbol egy idezes. Az is lehet azert almodtal ilyet mert lehet valaki meg fog alazni azzal h buz* vagy vagy valami rossz emlek egy ilyennel kapcsolatban
2017. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg.
2017. ápr. 12. 22:47
 4/14 anonim ***** válasza:
Gyerekkori trauma?
2017. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs jelentősége az álmoknak felejtsd el,én ma a Harry potter voltam álmomban és varazslatokat lovoldoztem meg engem lovoldoztek ...ez is akkora baromság kb mint a tied semmi jelentősége (aki meg megálmodja valóban a jövőt na annak van jelentősége )
2017. ápr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy perverz vagy.
2017. ápr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Na ezt azért nem kellett volna kiírni. 😏 Vannak nagyon ciki kérdések és ez is egy közülük!

Valószínűleg ez a nagyon ciki álom azt jelenti, hogy közeleg a húsvét és meg fognak locsolni, de nem kölnivel. :D

2017. ápr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
csak annyit hogy a piros lábasban kezdődik a bukkakke parti
2017. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem szereted a húsvéti szokásokat és ha tehetnéd nem is "locsolnál" senkit. Néhány nappal ezelőtt éppen erről volt szó a családodban és a családod rá akar(t) beszélni hogy ha mentek a rokonokhoz akkor mindenképpen mondj egy locsolóverset és legalább a kicsiket és/vagy nagymamát illendően öntözd hogy "virágozzanak".

2017. ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#2

Én egyszer azt álmodtam, hogy örültként voltam külön elzárva egy cellában, és mikor bejött az egyik őr, hogy menjünk valahova, majd megfordult, hogy kövessem, akkor előhúztam egy drótot és azzal elkezdtem fojtogatni, aztán levágtam a fejét. Ugyanezt megcsináltam azzal az őrrel, aki a segítségére sietett. Az ijesztő az volt benne, hogy bele se gondoltam, hogy ölök, csak azt éreztem, hogy zavar, hogy kapadozik, mert így nem tudok haladni a következővel még. Mikor ebből felébredtem akkor is levert a víz.

Érdekes módon a mai napig nem öltem meg senkit, és nem is tervezek később sem, sőt, nem is tudnám levágni senki fejét, nemhogy egy dróttal. Egyszerűen csak játékok + lefekvés előtti zabálás eredménye volt.

Az érved meg annyiban hülyeség, hogy azt is megálmodhatom akár, hogy esni fog valamikor az eső, és láss csodát pár nap múlva beteljesül, mégsem vagyok próféta.

Bizonyos álmoknak van jelentése, de sokkal inkább a lelki állapotunkra tudunk belőle következtetni, minthogy jóslás lenne.

Köszöntem a figyelmet.

2017. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!