Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom vele olyan gyakran?

Miért álmodom vele olyan gyakran?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy férfi, aki velem egykorú Nagyon kellemes a megjelenése, a hangja és az illata is, viszont a modora csapni való. Mindíg rossz kedvű és ideges.

Nekem, mint férfi, nem igazán tetszik, Bár nagyon jó a kiállása.

Elég gyakran megjelenik az álmaimban, és nem értem, hogy miért. Elég semleges álmok ezek, pl. egy rendezvényen vagyok a barátaimmal, vagy egyedül sétálok az utcán, amikor hirtelen előtűnik a semmiből, és rámköszön, és még álmomban is érzem, a dezodor, vagy parfüm illatát, amit használni szokott.

Mit jelenthet ez, és miért álmodom vele kb. hetente?


2010. máj. 13. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
talán bejön ..:) megtudod változtatni ha megnevetteted párszor:)
2010. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem az ilyen típusú férfiak tetszenek.

Ha tetszene, akkor sem kezdenék vele, mert a főnököm közeli rokona.

2010. máj. 13. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
ahogy írtad kellemes a megjelenése, álmodban is a dezodorillatát érzed,ez azért van mert ez kellemes és jó érzéssel tölt el álmodban. ez még nem azt jelenti h ő tetszik, egyszerűen csak néhány dolog tetszik benne
2010. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, csak az a furcsa, hogy van néhány ember, akikben tetszik néhány dolog. Van egy olyan haverom, akinek nagyon tetszik a haja és a hangja, vele sohasem álmodom. Pedig a modora is kellemesebb, mint ennek a másiknak.

Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 13. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
szívesen.( 20:07-es:))
2010. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!