Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tuzhellye, vizzel, kaddal, es...

Panka91 kérdése:

Tuzhellye, vizzel, kaddal, es krumplival almodni?

Figyelt kérdés
Almomban egy idegen lakasban voltam a szuleimmel. Haza mentem valahonnan, beleptem az ajton. Bar kicsit nyomaszto volt a lakas, ettol fuggetlenul otthon ereztem magam benne. Bementem a furdobe,es a csempe a kadnal kek volt. Maga a kad is kek volt, de jobb oldalon a csempe zold volt. A kad meg volt engedve vizzel, mintha anyukam keszitette volna elo nekem. A viz tiszta volt. Azt hiszem kezet akartam mosni(erre mar pontosan nem emlekszem),de valamiert nem emlekszem, hogy meg e nyitottam a csapot. Azt hittem a kadba nincs bele dugva a dugasz, mert nem lattam, es nem ertettem miert nem folyt le a viz. Bele nyultam, de megis ott volt benne a dugasz. Nem volt hodeg a viz, de forro sem. Tukor tiszta volt, es azt hiszem pont kellemes homersekletu. Ekkor kileptem a furdobos, es a konyha ajtahoz vissza mentem, mert anyukam tudtam, hogy foz, es azt hittem nem eg a lang. Ez a gondolat tort fel bennem. Igy hat vissza beneztem az ajton es a tuzhelyen ket labas volt. Nem tudom mi volt benne. Anyukam azt kiabalta, hogy nem soka kesz a krumpli is, de meg kicsit folnie kell, mert nem tudja miert mpst tovabb kell fozni nehezen akar megfolni. Az egyik rozsa kisebb langon egett, mint a masik.

2017. ápr. 24. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagymamám szerint a tiszta víz egèszsèg a piszkos víz betegsèg.
2017. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!