Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Este elaludtam es ezt almodtam: Apukam be volt rugva , es a fejemhez vagott mindent en eppen epitettem valami sörös dobozokbol meg tojasbol meg fabol egy órát , es apukam tonkre akarta tenni ezutan a kezebe fogott egy fa darabot es aztmondtam neki: ne merj megutni mert a lanyod vagyok , azzal ott is hagyott es aznap hoztam anyukamnak egy szep vorosrozsat amit el kell ultetni es apa kiment a kiskertbe hogy hova ultessuk kerdezte itt jo lesz-e es mondtuk hogy igen , ekkor meggyujtotta a rozsat es hirtelen elkezdett minden egni a hazunk is es annyit kiabaltam apa nee! Es sirva keltem fel.

2017. ápr. 29. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a változás benned kell kezdődnie . Egy fejlődésnek egy útnak ahol a te dolgaid és személyes életed változtatását mutatja . Lehet emberi kapcsolatokban kell fejlődnöd és magasabb szempont cél szerint látnod. Az álom helyzet ahhoz kell hogy meglássuk a fejlődésünket. De ha van olyan ember aki a múltban már nem akarsz látni akkor elis kell felejtened nem az utad része. Remélem teljes körű segítséget mondtad és figyeltél. De én magam nem jósolhatom meg mi történik mert nem az én utam ez . A szabad akarat jogát mindenki képviseli mindegy hogy nézzük mert nem robot lények vagyunk értsd így hogy nekünk van lelkünk szellemünk .
2017. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thoomas26 ***** válasza:

Valószínűnek gondolom, hogy apukáddal a valóságban sem harmonikus a viszonyotok. Vagy tényleg az álmodban is megjelenített alkoholproblémákkal küszködik, vagy más miatt - ezt te úgy is tudod.

Tehát az álmod abból az élethelyzetből születhetett, amelyet a családban kénytelen vagy elviselni. Apukáddal rosszabb lehet a kapcsolatod, anyukáddal jó vagy legalábbis jobb. Vágysz arra, hogy ez a helyzet normalizálódjon, hogy úgy éljetek, mint egy rendes család, de a lelked mélyén tartasz attól, hogy erre nem sok esély van, s a családi béke talán örökre elérhetetlen marad számodra.

2017. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!