Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet a pszichologiai oka...

Mi lehet a pszichologiai oka hogy mindig ugyanezt almodom a nagymamamrol?

Figyelt kérdés

Nagyon jo kapcsolatunk volt, a szuleimnel is jobban imadtam, de 16 eves koromban hirtelen meghalt, pedig csak 60 eves volt.

Azota visszatero almom, hogy talalkozom a nagymamammal, aki el. Nagyon-nagyon orulok hogy el es mindig vele akarok lenni. O viszont hozzam se szol vagy csak alig-alig. Szomoru,nem torodik velem. Volt hogy almom vegere kiderult hogy nem is a nagymamam csak egy bábu aki ugy nez ki.

Miert almodom ezt amikor imadtam es csak szep emlekeim vannak rola? Csak rengeteg gyonyoru emlek, megsem almodok azokrol soha.


2017. máj. 2. 00:32
 1/3 anonim válasza:
Az én apukám is meghalt,és elein sűrűn álmodtam,ma már azóta csökentek az álmok ,de még mai napig szoktam álmodni pedig már 9 éve hogy meghalt.Azt hogy mért álmodod hogy szomorú meg ilyensmiket,azt nem tudom,de gondolom sokat gondolsz rá,és azért álmodod annyiszor.El kell őt engedned,mert addig mindig meg fog jelenni az álmaidba,tudom én magamról.Azt halottam amig te őt nem engeded el addig ő sem tud békében nyugodni,aztán nem tudom mi ebből az igazsság én is csak halodtam.
2017. máj. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mivel hirtelen halt meg, nem tudtál tőle elbúcsúzni sem, nem tudtad feldolgozni a halálát. Nem tudod elhinni, hogy meghalt. (Nem vagyok pszihológus, de így gondolom)
2017. máj. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz vele, mert még mindig hiányzik. Ő pedig azért ilyen közömbös/tűnékeny az álmaidban, mert már nem láthatod, nem szól hozzád, nem tudod felvenni vele a kapcsolatot. Szerintem így éled meg újra és újra a fájdalmat, hogy elveszítetted őt.
2017. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!