Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés

Először is tudni kell hogy ez az egyik visszatérő álmom, és igazán nem tudom hova rakni.

Mindig azzal kezdődik, hogy futok egy kietlen, hegyes-dombos félsivatagos területen. Van mikor egyedül, van mikor társsal, legutoljára az anyukámmal futottam álmomban. Valahogy eljutunk egy pihenőpontra, ott megállunk. Észreveszek egy házat, ami kívülről elhagyatottnak tűnik, és bemegyek. Na, tévedek. Belül van először csak egy szoba. Lehet furán hangzik, de tele van a hely macskákkal, kicsikkel és nagyokkal, mindenféle fajtából és színből. Az alján nem parketta van, hanem fű és virágok. A falon könyvespolc, és az ablak két oldalán egy-egy ágy. Az egyikben egy kislány alszik, a másikban egy férfi és egy nő, gondolom a kislány anyukája és apukája. A kislány neve Emese, és súlyos beteg (Nem tudom honnan tudja az "álombeli én" hogy beteg a kislány, csak tudja). A szülők felébrednek, észrevennek de nem reagálnak semmit. Én kínosan érzem magam (vagy nem tudom), a fontos az, hogy kimegyek abból a szobából egy ajtón keresztül, és átjutok egy másik szobába. Ez teljesen hófehér, van benn egy hordágy, egy doktor jön be néhány nővérrel, akikkel társalog. A doktor észrevesz, (és miután nem tudom miért, de megint sokáig bámulom) hozzátartozónak néz, és valami bevérzésről beszél, ami már a második volt, és "nagyon kimerítette a kislányt" azaz Emesét. Ezután kimegyek a szobából és egyben a házból, majd folytatom a futást azzal, akivel elkezdtem az álmom elején, ha volt futópartnerem.

Ha ez segít, a nevem nem Emese, és az első ilyen nevű ismerősömmel idén találkoztam először, ez az álom meg már több mint egy éve jelen van az életemben.

Csak kíváncsi vagyok, hogy mit jelenthet, és hogy hova tegyem az életemben.



2017. máj. 7. 21:29
 1/2 anonim válasza:

Szia.

Nekem a visszatérő álmokról mindig az ugrik be,h valahol megragadtál,egy ponton nem tudsz továbblépni..Az álmok szimbolikusak,Emese az lehet bárki,bármi,akár téged is szimbolizálhat(én már pasi is voltam álmomban..).Nincs az életedben valami amin nem tudsz egyszerűen továbblépni,feldolgozni,esetleg egy szorongás vagy ilyesmi?Valami olyan dolog ami régebben történt,de a mai napig sokszor eszedbe jut és egyszerűen nem érted,h miért volt így vagy nem tudtad feldolgozni?Esetleg rákereshetsz sztem a különböző tárgyak jelentésére(álomfejtés),hátha akkor magadnak is összeáll a kép,h mit is jelenthet(pl.: macska,ágy,hordágy,virág,könyvespolc,futni álomban..)

2017. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thoomas26 ***** válasza:

Jelentheti azt, hogy a mindennapi "nagy rohanás" közben egy picit állj meg és figyelj oda az egészségre, vagy a sajátodéra, vagy valakiére a környezetedben. Lassíts a tempón, figyelj többed önmagadra vagy valakire, aki fontos neked. (Ez nem jelenti feltétlen azt, hogy őrölt lenne a tempód, csupán azt, hogy a lelkednek sok.)

Az Emese névnek természetesen sok forrása lehet. A tudat alattid mindent megjegyez, olyat is, amit te már azt hiszed, rég elfelejtettél, az álmod pedig onnan merít. Ez csak egy rögtönzött példa: a "köszönjük Emese" típusú egykori bankreklám is adhatta az alapötletet, hiszen ahányszor hallhatta az ember, bőven beférkőzhetett a tudat alattiba.

2017. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!