Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már 3-4 napja rémálmaim...

Már 3-4 napja rémálmaim vannak és összekapcsolódnak. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Alapból félek a pókoktól és 3-4 napja álmomban megjelennek... Egyik alkalommal azt álmodtam hogy az ágyam és a plafon között szőtt egy nagyon nagy pók egy hálót, ez az álom olyan élethű volt hogy felugrottam és odafutottam a lámpakapcsolóhoz és meg kellett néznem hogy nincs-e ott semmi... Utána is alig bírtam lefeküdni. Jelenthetnek valamit ezek az álmok? :/

20/L



2017. máj. 18. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólj Spielberg-nek,és add el neki a forgatókönyvet.
2017. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké :D
2017. máj. 18. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, azt jelenti, hogy nézz szembe a félelmeiddel!

Egész hátralevő életedben félni fogsz a pókoktól?


Álmoskönyvekben a pók az alábbit jelenti:


1.Pók

A magyaroknál álomban a tarantella pók kivételével az összes pók látványa, jó szerencsét jelent. Minél nagyobb pókot lát az ember, annál nagyobb szerencséje lesz. Ha falon mászó pókot látunk álmunkban, a legkedvesebb kívánságunk fog teljesülni. Hálóját szövő pókot látni álomban, kemény munka révén növekedő vagyont jelképez.

[link]


2. Pók

MINDEN KÖNYVBEN SZERENCSE ÁLL MELLETTE.


PÓKOT AGYONÜTNI: TÁVOL LÉVŐT MEGSÉRTENI. PÓKHÁLÓ: SZERENCSÉS SZERELMI VISZONY EGY GAZDAG ASSZONNYAL, AMELY NEM VÉGZŐDIK HÁZASSÁGGAL. PÓKHÁLÓ JEGYEZ MÉG VÉRZÉST IS. (R. M.) PADLÁSRÓL LEERESZKEDŐ PÓK: MUTATJA ŐSZI IDŐNKET. TŐLÜNK ELFUTÓ PÓK: JEGYZI EGY GONDOLATUNKAT, AMELYET SZERETNÉNK VALAKIVEL KÖZÖLNI. (S. J.)

A LEGRÉGEBBI MAGYAR ÁLMOSKÖNYV SZERINT PÓKKAL ÁLMODNI: BÁNAT. PÓKOT MEGÖLNI: JÓT JELENT.

[link]


3. [link]

2017. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 thoomas26 ***** válasza:

Egyértelmű jele, hogy félsz nagyon valamitől. Gondold végig, mi történt veled mostanában, ami pár napja ezeket az álmaidat okozzák. Nem véletlen persze, hogy pókkal álmodsz, vagy azért mert az elmúlt időben láttál/hallottál pókokról és félsz is tőlük, vagy valami mástól félsz (de a pókoktól is), s a tudatod a pókokkal személyesítette meg ezen érzelmedet.

Ha rájössz, hogy mitől félsz, mi az ami ijesztőleg hat rád mostanság, mi az, amitől nem érzed magad biztonságban (akár testileg, akár lelkileg), és le tudod azt győzni magadban, akkor ezek az álmaid is nagy valószínűséggel megszűnnek.

Persze az is lényeges, hogy esténként ne azzal a gondolattal feküdj le, hogy újra ilyen rémálmaid lesznek.

2017. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!