Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban előttem szakít a srác a barátnőjével?

Figyelt kérdés
Tetszett a srác, úgy jött le, hogy én is neki, de mégis összejött a mostani barátnőjével. Próbáltam elfogadni a helyzetet, nagyjából sikerült is. Nem akarom, hogy szakítsanak, de akkor miért álmodtam ezt? Az álomban én végig a fiút néztem, a csajt nem is láttam, mintha egy függöny takarta volna el. A fiú hosszasan magyarázta neki, hogy ennyi volt. Mikor befejezte a csaj sírni kezdett, én meg felébredtem.
2017. máj. 20. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy úgy sejted ez lesz . Vagy legbelül ezt akarod .
2017. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akarni már nem akarom (szerintem), lehet csak azt gondolom. Elég sokat veszekednek, ami a környezetükre is kihat.

Köszönöm a választ. :)

2017. máj. 20. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiú tetszik neked a lelked legmélyén. Az álmaid a vágyaid is tükrözik, a tudatalattid ezt így mutatta ki. A lányt azért nem láttad, mert te szeretnél vele együtt lenni, az pedig hogy szakítottak, neked jót tenne, mert tetszik a fiú neked, még ha nem is tudsz róla igazán, vagy pusztán nem mered magadnak bevallani.
2017. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nemcsak a lelkem mélyén tetszik, hanem azonkívül is. :D

De amióta tudom, hogy van barátnője, próbáltam egyre kevesebbet találkozni vele, és már nem is gondoltam rá, így nem értettem, hogy miért álmodtam pont most ilyet, de ezek szerint még mindig nem fogadtam el teljesen...

2017. máj. 31. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!