Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban határozottan megjelen...

Álmomban határozottan megjelent az 51-es szám. Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Csak komolyak válaszoljanak, köszi.

2017. jún. 8. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez csak te tudhatod!Az álmoknak nincs konkrét meghatározása ahogy ezt az álom könyvek írják.

A te éled az életed csak te tudod megfejteni hogy ezzel mit akar üzenni a tudatalattid.

2017. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg a számmisztika szerinti jelentését az 5-nek és 1-nek, hátha az sugall valamit. És kezd el figyelni, hogy felbukkan-e újra az életedben.
2017. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, már megnéztem egybe az 51-esnek van jelentése.
2017. jún. 8. 15:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Volt szerepe az életedben az 51-es számnak, vagy csak most jelent meg álmodban?
2017. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak most jelent meg. Igazából egy nagy kék faládát láttam álmomban, lakattal és nagy számmal láthatóan rá volt írva az 51-es szám. Lottót próbálom bevonzani, nem tudom ennek van e köze hozzá.


Azt olvastam egyébként, hogy az 51-es fejlődést jelent az élet minden területén.:)

2017. jún. 8. 23:30
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Biztos a fogvatartott földönkivüliek üzentek telepatikusan a társaiknak h az 51es körzetben vannak csak te véletlen fogtad az adást.
2017. jún. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Képzelj el egy kalapácsot amivel le tudod verni a lakatot, és a ládában lesz a válasz!
2017. jún. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet egy láda nem lényeg, mert egy számítógépes játékkal játszok, amiben ugyan ilyen ládák vannak. A szám viszont nincs rajtuk a játékban.
2017. jún. 9. 11:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Jó én a pszichologiai oldalát ismerem az álmoknak.

Az ezotériában nem hiszek.

Sokat tanultam magamról sok problémát meg tudtam oldani a tudatos álomal kapcsolatban.

Még gyerek koromban mindig kerestem a álmaim jelentését ezekben az "álmos könyvekben" de ezek a fix magyarázatok soha nem adtak választ az álmaimra.

2017. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én kiskoromban az 52-es számot álmodtam, elmondtam anyukámnak, aki behúzta a lottón, és kisorsolták a következő húzáson!! Sajnos azóta sem álmodtam több lottó számot :(
2017. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!