Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit gondoltok a halálos álmokról?

Mit gondoltok a halálos álmokról?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy azt álmodtam, hogy apukám meghalt. Ezután jött, hogy az ő apukája, vagyis az én nagypapám nagyon beteg lett, annyira hogy ő is majdnem meghalt. Ezután az egyik ismerősöm halt meg, most meg egy teljesen idegen 15 év körüli kislány halt meg majdnem, akit én mentettem meg. Persze ezt nem egy éjszaka alatt álmodtam, hanem mindegyiket külön, de egymás utáni éjszakákon. Mit gondoltok, van valami jelentősége?
2017. jún. 20. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valaki meghal az álomban akkor a valóságban esni fog az eső, vagy valami vízhez lesz köze a való életednek a közel jövőben. Ez lehet egy utazás tengerparthoz, Balatonra stb., nekem mindig ezt mondták mikor ilyeneket álmodtam. És általában ha nem is rögtön másnap, de bevált kis időn belül.
2017. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thoomas26 ***** válasza:
100%

Az álom egy sajátságos tudatállapot, melyben a saját kis asztrál világunkban tartózkodunk, s ott teremtünk magunknak a gondolatainkkal valóságokat. Nem kevésbé valóságos ez nekünk akkor, mint itt most a fizikai világ, hiszen ez utóbbit is egy lélek teremti a gondolataival, csak egy nálunk jóval magasabb szintű lélek. A fizikai világ is addig létezik, amíg e lélek a tudatával fenntartja azt, s az álmom béli valóságunk is addig marad fenn, ameddig mi azt, a tudatunkkal fenntartjuk.

Az álmaink többsége a saját kis asztrál világunkban "játszódik". A mindenkori lelkiállapotunk pillanatképei ezek, a mindenkori vágyaink, félelmeink, traumáink törnek ilyenkor, sokszor szimbolikus formában megjelenítve a felszínre, hogy azok feloldódjanak és a lelkünk ezáltal megnyugodjon. Így minden álomnak jelentése van, még a legkuszábbaknak gondoltnak is, egyik álom sem véletlen. Jelentését azonban kevésbé lehet például álmos könyvekből kideríteni. Az igazi jelentést mindig maga az álmodó ismerheti. Ha kicsit magába mélyed, rá fog jönni, hiszen a saját lelkivilágát, személyiségét, életének történéseit mindenki saját maga ismeri a legjobban.

(Az álmoknak egy kisebb részében elhagyhatjuk a saját kis asztrál világunkat, hogy belelássunk a jövőbe például, de hozzánk is beléphet akár egy rég elhunyt szerettünk. Ilyenkor beszélhetünk valós jövő álmodásról, vagy más lelkekkel való valós találkozásokról.)


Ha sokszor a halállal álmodsz, ez egyáltalán nem biztos, hogy azt jelentené, hogy halál közeleg nálad vagy bármely szerettednél, noha teljesen nem zárható ki. Talán túlságosan is félsz tőle, vagy valami miatt foglalkoztat ez a téma. Túlságosan félsz attól, hogy elveszíthetsz valakidet. Próbálj rájönni, hogy mi válthatja ki nálad ezen álmokat. S ha azon túl tudod tenni magad, akkor nem lesznek ilyen álmaid.

2017. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!