Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak (furcsa) szexuáli...

Miért vannak (furcsa) szexuális álmaim?

Figyelt kérdés
Az egyik ilyen álmom,amikor a nagynénimmel szexeltem,a másik pedig,hogy egy férfinak megfogtam a heréjét. Ezek után felkeltem és kellemetlenül éreztem magamat. Mitől van ez? F/16
2017. júl. 28. 08:46
 1/7 anonim válasza:
100%
A családtagokkal való szexuális álom általában azt jelenti, hogy érzelmileg kötődsz hozzá, szeretnéd vele jobbá tenni a kapcsolatod vagy megoldani egy esetleges problémát. Ez teljesen rendben van, az álmaink nem azt jelentik, hogy az életben is meg akarjuk csinálni ezeket a dolgokat, csak hogy az agyunk, mint lehetőség feldobja. Ne érezd magad kellemetlenül, mert nincs miért. :)
2017. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyes, na és amikor megfogta annak a csávónak a heréjét? Az mit jelenthet?
2017. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ezt mondom, az agya kísérletezik. Nem tudom kivenni tökéletesen az írásából, hogy szexuálisan fogta meg, fájdalmat akart okozni neki, vagy csak véletlenül hozzáért, de ez így önmagában nem jelent látens homoszexuálisságot, ha ez érdekel.
2017. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
biszex vagyok,egyébként. De a lányokhoz jobban vonzódok.
2017. júl. 28. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Ez az "éhes makk disznóval álmodik" szindróma képi megjelenésülése.
2017. júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem egészen. Azt úgy mondjuk hogy: "éhes disznó makkal álmodik". Logika!
2017. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is szoktam mindenfele dolgokat csinalni, jo nem durva perverzeket, de eleg sokszor van, hogy csinalom valakivel, sokszor igy a valosagban nem is ismerem a szemelyt, van, hogy a sajat nemem (de pedig nem vagyok meleg) es amugy minden alkalommal nagyon jolesik. A valo vilagban mondjuk alig csinalom.... es foleg nem ismeretlenekkel...
2017. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!