Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt almodtam, bar csak reszletekre emlekszem, mit jelenthet ez az alom?


Kifutottam egy nagy epuletbol es kifutottam a sarokra, jobbra neztem a jardan meglattam a tavolbol a volt baratomat ,aki ott allt terpeszben, zsebretett kezzel es piros, fekete auraja volt. Szolni akartam neki,de nem hallotta, ezert odaakartam menni hozza, de akkor felfigyeltem hogy egy demon vagy a halal, kozelit felem,megfontolt leptekkel,lassan raerosen, fejedelmien jott felem, ruhaja hosszu fekete volt, a kezeben volt egy kidolgozott jarobot.arcat nem lehetett latni a csuklyatol, az auraja melyseges sotetseg, es korulotte az arnyekok a feketenel is feketebbek voltak, es ahogy kozeledett felem, ugy kozeledtek az arnyekok, es tudtam, hogyha bele lepek az arnyekba, akkor szet fog tepni a demon.



2017. aug. 2. 12:19
 1/2 DollarDog válasza:

Túl sok horrorfilmet nézel :D


De amúgy ha nagyon bele akarunk magyarázni valamit akkor van egy gondolatod a barátodról hogy valami olyat tett ami nem éppen jó és ha így folytatja akkor rosszabb történik vele, te pedig próbálnál neki segitteni de minél jobban segittesz annál roszabb lehet, és ezt a tudatalattid igy képzelte el vagy igy akarja közölni vagy mivan! De ez csak a nagyon belemagyarázott része!

2017. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem nézek filmeket, se horrort.:)


Már 5 éve voltunk együtt,nagyon nem tudom mi van vele.

Azon kívül, hogy most boldog, mert barátok vagyunk azóta is. Ezért nem értem ezt az álmot.:)

2017. aug. 3. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!