Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy (egy...

Azt álmodtam, hogy (egy barátom mamája aki már meghalt) az alsó fogsorát nekem adta én a számba vettem (éreztem az ízét) kihulottak. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2017. aug. 9. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl sok időt töltöttél drogdílerek körében?
2017. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Azt jelentheti h hiányzik az alsó fogsora :D
2017. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mostazonnal válasza:

általában szorongást jelent...


"A fogakról szóló álmok összességében szorongást, elutasítástól való félelmet tükröznek, vagy rettegést az idő múlásától. Jung szerint az álomban kieső fogak azt jelzik, hogy készen állsz az újjászületésre, a megújulásra, de a maguktól kihulló fogak esetén érdemes azt is felülvizsgálnod, hogy mondtál-e valakinek a közelmúltban bántó dolgokat. A fogak fontos szerepet játszanak a flörtölésben, és ezek elvesztése alapvetően azt is jelentheti, hogy nem tartod magad elég vonzónak, míg mélyebb értelmezésben szégyenérzetet mutat. A fogak kihúzása általában arra utal, hogy erős töltetű érzelmek munkálkodnak benned, amiket nem tudsz megemészteni. A kieső fogak gyakran a kommunikációs készség és a hatalomérzés szimbólumaként is értelmezhetők, ezért lehet, hogy úgy érzed, elveszíted saját életed felett a kontrollt, vagy tehetetlennek érzed magad egy adott szituációban."


[link]

[link]

2017. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!